0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонні штори

Штори рулонні

Серед різноманітних сучасних варіантів оформлення пластикових вікон споживачі все частіше вибирають тканинні ролети (вони ж рулонні штори). Цей тип захисту від сонця відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом і простотою використання. Полотно штори накручується на вал при регулюванні висоти. А завдяки різноманітності тканин, їх фактур, малюнків і відтінків рулонні тканинні штори роблять інтер'єр цілісним і гармонійним.

Тканинні ролети відкритого типу або закритого: як вибрати

Залежно від особливостей робочого механізму штори поділяють на закриті та відкриті.

  1. Ролети відкритого типу - це найпоширеніший варіант оформлення вікон. Їх відрізняє бюджетна ціна і вони надійно захищають віконний отвір від сонячного світла. Вгорі штори розташований обертовий вал, на який намотується полотно за допомогою ланцюжка. Як бічні направляють виступає струна, яка регулює прилягання полотна до склопакету.
  2. Ролети тканинні закритого типу мають жорсткі направляючі, які надійно фіксують полотно під час руху. Крім цього вал приховано у спеціальній коробці-накладці. Така система ідеально підходить на пластикові вікна.

Для виготовлення тканинних рулонних штор відкритого і закритого типу використовуються матеріали, які піддаються обробці спеціальними просоченнями. Якісні полотна перешкоджають накопиченню статичної електрики, пилу, стійкі до вигорання і біологічного руйнування.

Тканинні жалюзі: вибір матеріалу

Перед тим як замовити тканинні жалюзі та рулонні штори слід враховувати стилістику приміщень, їх колірну гамму і інші параметри. Важливою стороною вибору є тканина. Від її светопропускной здатності залежить комфорт в будинку або офісі.

  1. BlackOut. Ця тканина з'явилася відносно недавно і з її назви стає зрозуміло, що вона максимально обмежує надходження світла в приміщення. Такий матеріал підійде для тих, хто хоче відчувати себе комфортно незалежно від часу доби. Полотна BlackOut покривають дзеркальними покриттями, які добре відбивають сонячні промені і тим самим знижують температуру всередині приміщень.
  2. Напівпрозорі тканини. Полотна мають невелику щільність і добре пропускають світло. Звичайно вони не захистять від палючих сонячних променів, але сподобаються тим, хто бажає прикрасити інтер'єр і додати в нього затишку. До покупки таких штор має і їх невисока вартість.
  3. День ніч. Це універсальні полотна, які регулюються прямо на вікні в залежності від обставин. Виглядають вони з чергуються смуг тканини: прозорих і щільних.Детальніше За рахунок цього і виходить

досягти оптимального рівня освітленості.

Купити жалюзі на вікна тканинні за вигідною ціною

В інтернет магазині Pro-Shto тканинні жалюзі та рулонні штори легко купити онлайн. У нашому каталозі ви зможете не тільки вибрати тип тканини і механізму, але і розрахувати ціни на готові вироби за допомогою онлайн калькулятора.

Тепер замовити тканинні жалюзі на вікна через інтернет дуже просто. Досить внести індивідуальні виміри вашого вікна в поля онлайн калькулятора, вибрати тип вироби і тканину. У нас доступний замовлення як виробів в одиничному екземплярі, так і великими партіями. Більш детальні умови співпраці ви знайдете на нашому сайті.

Ми пропонуємо доставку рулонних штор і жалюзі по всій Україні і завжди готові допомогти з вибором. Всі етапи виготовлення проходять під ретельним контролем і з урахуванням індивідуальних побажань кожного клієнта. А завдяки використанню якісних комплектуючих і тканин, споживач отримує надійну і красиву захист від сонця на довгі роки.

Купити рулонні штори