0 товар(ів) : 0.00UAH
Фальшпанель
Рейтинг товару:
Розмір
Тканини фальшпанель
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

Фальш-штора призначена для свободновісящая ролет. Система має два варіанти кріплення з велкро або повне фіксування. Це надзвичайно проста, практична і надійна система має різні можливості кріплення включаючи мансардні вікна, кватирки, фрамуги і вікна нестандартної форми.

  • Максимальна ширина: до 2000мм; до 600;
  • Максимальна висота: до 800мм; до 2000;
  • Колір фурнітури: білий, коричневий, золотий дуб;
  • Тип системи: відкрита;
  • Напрямні: немає;
  • Механізм управління: відсутній;
  • Тип фіксації: велкро, фіксатори.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Рулонна штора фальшпанель

Система фальшпанель застосовується з тканинами для рулонних штор і може бути виконана в різних формах. Найчастіше вироби виконані в формі, але також можлива трикутна і інші варіанти конструкції. Штора фашльпанель може бути зібрана в двох варіантах: Перший тип складається з двох алюмінієвих планок і тканини між ними. Стандартно виконується у вигляді прямокутника але може мати і більш вигадливі форми. По краях системи знаходяться фіксатори для утримання планок з тканиною в площині вікна. Фіксатори монтуються на віконну раму за допомогою саморізів. Конструкція фальшпанели є знімною, що дозволяє зняти або частково відсунути тканину для збільшення освітлення в кімнаті. У другому типі системи застосовується спеціальна верхня планка з липучкою велкро а в нижній частині встановлюється відповідна планка для фіксації вироби. У такому варіанті тканину легко знімається, щоб помити вікно або відкрити світловий отвір. При замовленні системи фальшпанель нестандартної форми вартість розраховується індивідуально в залежності від розміру і складності виробу. Плюси і мінуси фальшпанели: - Не має управління, дана система не обладнана механізмами управління і відкривання, тому даний вид вироби не можна відкрити за допомогою ланцюжка як класичні рулонні штори. - Низька вартість щодо класичних рулонних штор. З причини відсутності механізмів управління вартість системи істотно знижується. - Підходить для установки на мансардні вікна і інші типи вікон встановлені під нахилом. - Встановлюється на стулках з обмеженим кутом відкривання або на глухих вікнах. У

деяких випадках вікно відкривається тільки на 90градусів і стулка упирається в укіс, в такому варіанті при установці класичних рулонних штор карниз у верхній частині системи зменшує кут відкривання вікна, тому рекомендується застосувати фальшпанель з більш компактним механізмом і зберегти функціональність откривной стулки. Крім мансардних вікон фальшпанель також встановлюється на балконні фрамуги це широкі але невисокі вікна які знаходяться над стулками. Найчастіше фрамуги не мають можливості відкривання тому легко закриваються фальшпанелями. Приклад такого використання це штори на балконний блок, у верхній частині балкона часто робляться додаткові фрамуги які ідеально закриваються фальшпанелями з аналогічною тканини що і на стулках, це дозволяє закрити всі світлові прорізи в одному стилі за допомогою рулонних штор. Приблизними аналогом фальшпанели є система день-ніч DUO, вона виконана без використання механізмів управління, але застосовується виключно з тканинами день-ніч що дозволяє закрити фрамуги аналогічним способом але із застосуванням тканин день-ніч. Відправка рулонних штор здійснюється в наступні міста України: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Львів, Миколаїв, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Кривий Ріг, Полтава, Черкаси, Чернігів, Херсон, рулонні штори Бровари, рулонні штори Кам'янське, рулонні штори Луцьк, рулонні штори Мелітополь, рулонні штори Чернівці.