0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонні штори День-Ніч закритого типу (пласкі)
Рейтинг товару:
Розмір
Сторона управління
Клікніть, щоб вибрати тканину
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
Колір системи
UAH шт.

Штора день-ніч закритого типу Besta UNI. Комплектується захисним алюмінієвим коробом і бічними плоскими направляючими. Застосовується для установки на що відкриваються і глухі стулки. Для установки обов'язкова глибина штапика 15мм.

 • Максимальна ширина: 1300мм;
 • Максимальна висота: 2800мм;
 • Колір фурнітури: білий, коричневий, золотий дуб, горіх, махагон;
 • Тип системи: закрита (касетна);
 • Напрямні: плоскі;
 • Механізм управління: ланцюговий;
 • Сторона управління: ліва / права;
 • Тип фіксації: не потрібно.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Рулонні штори День-Ніч закритого типу (плоскі)

Система UNI - це сучасна система закритого типу для рулонних штор. Вона відрізняється від традиційних рулонних конструкцій наявністю закритого короба з заглушками і механізмом їх двох алюмінієвих напрямних.

Використання в такій системі тканин день-ніч робить сонцезахист ще більш функціональною і естетично привабливою. Смуги з чергуються між собою полотен щільною і прозорої тканини створюють кілька різних ефектів. Так можна досягти повного затемнення, або зробити легкий напівтемрява шляхом прокручування та накладання смуг один на одного.

Рулонні штор День-Ніч закритого типу: пристрій і установка

Касетні рулонні штори день-ніч кріпляться безпосередньо до віконних стулок, а це дозволяє їм щільно прилягати до склопакету і бічних напрямних. Вся конструкція з короба і напрямних, як правило, виконана в одній кольоровій гамі, а її колір підбирається під колір віконної рами.

Завдяки тому, що касетні штори не перешкоджають доступу до підвіконня, вони стають ще більш популярними і затребуваними як в домашніх, так і офісних інтер'єрах.

Касетна система рулонних штор відрізняється універсальністю і підійде для вікон будь-якого типу, як до пластикових, так і дерев'яним. Направляючі розміщені таким чином, що захищають полотна від провисання і одночасно дозволяють відкривати стулки різними способами.

Касетні рулонні штори добре поєднуються з традиційними варіантами штор - портьєрами, фіранками і ламбрекенами. Такий спосіб комбінації віконного декору можуть дозволити власники просторих кімнат з високими стелями. У невеликих приміщеннях рулонні штори UNI стануть важливим акцентом і не & ldquo; вкрадуть & rdquo; жодного сантиметра в районі підвіконня.

Особливості та переваги рулонних штор закритого типу

Рулонні штори касетного типу в поєднанні з полотнами під назвою & ldquo; день-ніч & rdquo; або & ldquo; Зебра & rdquo; мають цілий ряд переваг в порівнянні з

іншими системами сонцезахисту для вікон.

 1. Завдяки наявності короба, в який ховається полотно при підніманні штор, забезпечується його збереження, а значить і продовжується термін служби.
 2. Касетні штори можуть додатково оснащуватися автоматичною системою управління, яка дозволяє регулювати рівень освітленості за допомогою однієї кнопки. Такий спосіб підійде для вікон, доступ до яких трохи обмежений.
 3. Направляючі П-образного типу забезпечують повне прилягання до склопакету, тим самим надійно захищають приміщення від сонячних променів. А відкривання на провітрювання не викликає ніяких складнощів і незручностей у вигляді провисань.
 4. Рулонні штори UNI завдяки короба мають більш акуратний і естетичний зовнішній вигляд, а правильний вибір кольору системи і тканини до неї зробить ваш інтер'єр дуже гармонійним і завершеним.

Купити рулонні штори & ldquo; день-ніч”

Перша в Україні онлайн-фабрика сонцезахисних систем пропонує касетні рулонні штори з тканиною & ldquo; Зебра & rdquo;. При виборі і замовленні конструкції в зручному онлайн-калькуляторі необхідно вказати виміри вікна, вибрати тип кріплення конструкції і сторону розміщення управління. Щоб уникнути неточностей при виконанні вимірів і установки, зважте на те, що полотна розташовуються між штапиками.

Що стосується кольору системи, то в нашому інтернет-магазині вона представлена на вибір в декількох варіантах: білий, коричневий, золотий дуб, горіх, махагон. В процесі виробництва ми використовуємо високоякісні комплектуючі від відомої в Європі компанії Besta. А це гарантує довговічність готових ролет і їх бездоганний зовнішній вигляд.

день ніч UNI касетна система