0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонні штори касетного типу

Касетні рулонні штори

Тканинні ролети для вікон бувають різних конфігурацій і типів. Така різноманітність дозволяє вибрати ідеально підходящий варіант для приміщення в залежності від його призначення і дизайну. Тканинні ролети закритого типу оснащені спеціальним коробом, всередину якого ховається полотно штори, а сама конструкція виглядає охайно і естетично.

Тканинні ролети: характеристика і види

Закритий тип тканинних ролет позначає наявність спеціальної касети, всередині якої розміщується полотно штори при намотування. Крім того така система оснащена напрямними, які фіксують краю полотна на віконному отворі.

Внизу полотна також знаходиться утяжелітельную планка, яка розправляє полотно на вікні і забезпечує йому гарну форму. Управління шторою відбувається за допомогою ланцюжка, яка фіксує полотно на певному рівні і відповідає за рівень природного світла в приміщеннях.

Такі штори відрізняються простотою експлуатації і є надійним захистом приміщень від інтенсивних сонячних променів і цікавих поглядів сусідів і перехожих.

Існує два типи рулонних штор та їх слід підбирати в залежності від особливостей склопакета:

 1. Для склопакетів з глибокими квадратними штапиками підійде система UNI. У ній плоскі напрямні накладаються на раму і притискають краю полотна максимально близько до скла, залишаючи невеликий зазор.
 2. Для склопакетів з вузькими і фігурними штапиками і більшості стандартних пластикових вікон підходить універсальна система під назвою UNI-П. Вони оснащені напрямними у вигляді букви П.

Як вибрати тканинні ролети

Як і будь-які рулонні штори, даний тип ролет теж відрізняється простотою монтажу. А ось для господинь такі штори - це ще і практичне рішення оформлення вікон. Спеціальні грязеотталкивающие просочення на тканини забезпечують простоту догляду за полотнами.

Але при виборі тканини, важлива не тільки забарвлення, але і її властивості. В каталозі онлайн-фабрики Pro-shto можна підібрати і замовити різні типи полотен:

 1. День ніч. Це одне з найбільш популярних рішень, яке дозволяє регулювати светопропускаемость від повного затемнення до приглушеного світла. Такого ефекту вдається досягти за рахунок чергування смужок різної щільності на одному полотні. Ціна таких систем трохи дорожче.
 2. Однотонні. Не обмежуйтеся і вибирайте будь-який відтінок тканини для штор. Однотонні зразки можуть відрізнятися рівнем світлопропускання. Тільки не забудьте врахувати стиль

інтер'єру і колір іншого текстилю.

 • З візерунком або малюнком. Для тих, хто бажає додати своєму будинку індивідуальності підійдуть полотна з малюнками і візерунками. Особливо красиво такі штори виглядають в дитячих кімнатах і на кухнях, надаючи їм особливого настрою.
 • Текстерно. Полотна з різними ефектами теж виграшно виглядають і надають приміщенням додаткового затишку.
 • Купити тканинні ролети закритого типу за вигідною ціною

  Бажаєте прикрасити свій будинок і захистити від сонячних променів? Перша в Україні онлайн-фабрика сонцезахисних систем пропонує касетні тканинні ролети за індивідуальними вимірами.

  Тепер не треба чекати поки приїде заміряє, Ви самостійно можете скористатися зручним онлайн-калькулятором прямо на сайті і не тільки вибрати модель і тип тканини, але і дізнатися вартість готових виробів.

  Купити закриті рулонні штори система UNIЗамовити тканинні ролети в закритій системі UNI-П