0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонні штори День-Ніч кассетного типу П-подіб.
Рейтинг товару:
Розмір
Сторона управління
Клікніть, щоб вибрати тканину
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
Колір системи
UAH шт.

Штора день-ніч закритого типу Besta UNI-П. Комплектується захисним алюмінієвим коробом і бічними П-образними напрямними усередині яких розміщена тканину. Застосовується для установки на откривние і глухі стулки. Алюмінієвий короб закриває тканину від зовнішніх впливів а напрямні закривають бічні просвіти.

  • Максимальна ширина: 1300мм;
  • Максимальна висота: 2600мм;
  • Колір фурнітури: білий, коричневий, золотий дуб, горіх, махагон;
  • Тип системи: закрита (касетна);
  • Напрямні: П-подібні;
  • Механізм управління: ланцюговий;
  • Сторона управління: ліва / права;
  • Тип фіксації: не потрібно.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Рулонні штори День-Ніч кассетного типу П-подіб.

При виборі декору для захисту вікон від сонячного світла споживачі все частіше звертають увагу на рулонні штори касетного типу. По-перше, вони дуже естетично виглядають завдяки карнизу і напрямних, тим самим забезпечують ідеальне затемнення приміщень.

Касетна система UNI-П день-ніч: особливості та переваги

Закрита система UNI-П визнана однією з найбільш універсальних, так як її конструкція однаково добре підходить для монтажу на стулку вікна, на віконний і дверний отвір. Напрямні розташовані таким чином, що при установці на плоску поверхню вони створюють каркас з тканини і забезпечують повне прилягання.

Система ідеально підійде для установки на вікнах з фігурними штапиками. А щоб досягти гармонії в інтер'єрі можна вибрати кілька варіантів кольору конструкції: коричневий, білий, горіх, золотий дуб і махагон.

Для касетних штор рулонного типу також підбирають спеціальну тканину. Вона складається з чергуються між собою щільних і прозорих смуг, що дозволяє досягти так званого ефекту & ldquo; день-ніч & rdquo;. Тканина розташовується в два шари і при відкриванні та закриванні смуги чергуються, тим самим дозволяючи виставити різні положення. Вона може пропускати 50% сонячного світла, створювати повне затемнення, а при повному піднятті полотен штора просто забирається і денне світло заповнює весь простір.

І якщо порівнювати рулонні штори день-ніч касетного типу з стандартною системою & nbsp; рулонних штор то вони мають більш сучасний зовнішній вигляд. А завдяки напрямних забезпечується повне прилягання до склопакету і повне затемнення, що дуже актуально для вікон на сонячній стороні, а також

приміщень для роботи з проектором та іншим демонстраційним обладнанням.

Тканини день-ніч і їх переваги

Даний тип полотен ще називають & ldquo; зебра & rdquo;. Це пов'язано з її зовнішнім виглядом. Чергуються смуги різної щільності в процесі руху створюють різні ефекти і залежать від розташування відносно один одного. Гарний зовнішній вигляд роблять даний тип полотен дуже затребуваним.

Регулювати штори дуже легко і це відбувається за рахунок ланцюжка, якій можна рухати тканину, міняючи інтенсивність світла в приміщенні або піднімати на певну висоту і фіксувати. Сторона розміщення ланцюжка залежить від ваших особистих переваг і зручності використання.

Вибрати й купити рулонні штори з касетної системою UNI-П день-ніч

Перша в Україні онлайн фабрика сонцезахисних систем Pro-shto пропонує рулонні жалюзі UNI-П і тканиною день-ніч за доступними цінами. При замовленні через онлайн калькуляторі необхідно ввести розміри вікон, вибрати тип кріплення і сторону розміщення ланцюжка для керування. Наступним етапом вибору стане колір полотен і самої системи. Ці параметри залежать від ваших особистих побажань і особливостей інтер'єру.

Система UNI-П підійде на будь-якого типу віконних прорізів. А правильно підібрані штори зроблять будинок затишним і дозволять насолоджуватися життям в будь-який час доби.

касетна система день ніч зебра в закритому коробі