0 товар(ів) : 0.00UAH
FAQ

Всі представлені у нас системи для рулонних штор встановлюються за допомогою шурупів. Існує ще 2 варіанти установки, на спеціальні кронштейни для відкривних стулок та на клейку стрічку. Кронштейни для стулок притискають ущільнювальну резитку, чим заважають правильній роботі вікна, а у випадку з клейкою стрічкою, при відкриванні та закриванні штори на фіксатори доводиться додаткове навантаження, тому що ви тягнете її вниз, щоб прокрутити механізми. І не завжди клейка стрічка може витримати вагу самої штори+навантаження при відкриванні. Щоб уникнути падіння штор на голову клієнта, ми рекомендуємо фіксувати її тільки за допомогою саморізів.

Тканини для всіх видів штор оброблені пилевідштовхувальним просоченням, тому не накопичують пил і особливого догляду не потрібно. У разі появи незначних забруднень штору можна протерти вологою губкою зі слабким мильним розчином. Прати тканини категорично не рекомендується, оскільки вони втратить форму і повернути їм первозданний вигляд вже не вдасться.

Тканини для рулонних штор підготовлені до умов постійного знаходження на сонці, але, як і всі інші матеріали, вони не вічні і з часом можуть вигоріти і втратити колір. Завдяки засобам захисту цей процес відбувається не відразу і розтягується на кілька років, але сказати, що тканина не вигоряє зовсім - не можна.

Стандартний термін виконання замовлення до 3-х днів, але може збільшуватися до 5 днів на сезон.

На вартість впливає обраний тип системи, тканина та розміри вікна.

Blackout це спеціальна серія тканин із ефектом 100% затемнення. У цій серії зовнішня сторона тканини знаходиться на прогумованій основі, гума не пропускає сонячне світло за рахунок чого створюється ефект повного затемнення. Серія блекауту часто використовується для спеціальних приміщень з вимогами до затемнення або в спальню при необхідності денного сну. В інших випадках досить стандартних тканин, які частково пропускають світло, з ними набагато комфортніше знаходиться в приміщенні.

Будь-яка тканина дозволяє захиститися від прямого сонячного проміння. Не варто з гарячого брати Blackout тому що штору доведеться тримати частково відкритою для надходження світла в приміщення, особливо в кухню або вітальню, де сонце має бути завжди.

Якщо у системі є кілька варіантів кольору, його можна вибрати під час оформлення замовлення на сайті. Система MINI часто може бути в білому або коричневому кольорі, а закриті системи як UNI і UNI-П в білому, коричневому, горіх, золодий дуб і махагон. Зверніть увагу: колір системи впливає на вартість виробу.

Всі системи монтуються на шурупи і ми не рекомендуємо встановлення іншими способами.

Механізми штор займають 45мм, відповідно від стулки до укосу має бути відстань не менше 45мм або кут відкривання зменшиться.

Відбивні тканини використовуються для відсіювання тепла, вони відображають частину сонячного світла, завдяки чому вікна і штори менше нагріваються при інтенсивному сонячному світлі.

Короб та напрямні в системах закритого типу виготовлені з алюмінію покритого фарбою. Також є варіанти з ламінацією у кольорі золотого дуба.

Кожна система має свої допуски по можливій ширині та висоті виробу, це зроблено через навантаження на вал та механізми. Якщо калькулятор не дозволяє замовити штору потрібного розміру, потрібно перейти на іншу систему, вони розставлені від меншої до більшої в порядку зростання від MINI і далі Standart25 і Standart35. Системи "стандарт" обладнані посиленими механізмами та металевими кронштейнами спеціально для штор великих розмірів.

Стандартні горизонтальні жалюзі мають кілька інструментів керування, найчастіше це тростина для повороту ламелей та шнур для підйому та опускання. У разі моноуправління система обладнана одним ланцюжком, який спочатку повертає ламелі, а потім піднімає вгору за аналогією з рулонними шторами. Моноуправління це сучасний варіант, який набагато зручніший за класичні механізми, таким управлінням обладнані жалюзі на системах Venus і Magnus.

Система UNI має плоскі напрямні та встановлюється лише на стулки з глибиною штапика не менше 15мм. Система UNI-П у свою чергу обладнана П-подібними напрямними, які створюють необхідний простір для тканини, тому вона встановлюється як на стулки будь-якого типу так і на віконні отвори.

Ми надаємо повний перелік комплектуючих для всіх видів виробів оптом та в роздріб. Для ремонту штор та жалюзі є готові ремкомплекти, які дозволяють замінити всі механізми та кронштейни на нові.

Алюмінієві жалюзі не вимагають особливого догляду, достатньо стерти пилюку і вони будуть як нові. Для цього скористайтесь вологою губкою. У разі сильного забруднення слід скористатися слабким мильним розчином.

Горизонтальні жалюзі найкраще показують себе при встановленні безпосередньо на стулки. Також є варіант установки на віконний отвір або на стелю, але це найрідкісніші варіанти монтажу.

Для повороту ламелей скористайтеся тростиною, якщо потрібно повністю підняти всі жалюзі вгору, це здійснюється за допомогою шнура.

Установка жалюзі здійснюється за допомогою шурупів, це не шкодить пластиковим вікнам. Після встановлення вікна не потітимуть, оскільки жалюзі добре пропускають повітря завдяки безлічі дрібних ламелів.

На кухню можна встановити всі типи жалюзі як тканинні, так і алюмінієві. Алюмінієві у свою чергу не схильні до впливу температур і прості у догляді, навіть у випадках значних забруднень алюміній не боїться вологи і легко відмивається вологою губкою.

Жалюзі підготовлені для встановлення на вікно. Алюмінієві ламелі при сонячному світлі не виділяють шкідливі речовини, тому без проблем можна встановлювати їх навіть у дитячу кімнату.

Якщо штори замовляються в різний час, тканини різних серій можуть відрізнятися на підлогу тону. Також враховуйте, що старі штори поступово вигоряють на сонці і втрачають яскравість, у зв'язку з цим нові штори можуть здаватися яскравішими.

Усі види жалюзі та штор можуть бути обладнані системою фіксації. При замовленні жалюзі на стулки її слід додавати відразу з заводу. Також якщо жалюзі вже встановили на стулку, але вони бовтаються, фіксатори можна додати після установки.

Для кріплення жалюзі необхідно провести вимір згідно з інструкцією та при установці закріпити декілька кронштейнів за горизонтальним рівнем. Тому встановити жалюзі самостійно не складе труднощів. Якщо самостійне встановлення неможливе, ви завжди можете звернутися до монтажників і вони допоможуть з установкою жалюзі будь-якої складності.

Найчастіше перед встановленням підвісної стелі слід вказати майстрам, що на нього також будуть кріпитися жалюзі, майстри в такому разі підготують заздалегідь закладні для кріплення карниза. Якщо заставних немає, установка можлива на силові елементи конструкції, якщо такі є в безпосередній близькості до вікна.

Найкращою відповіддю буде – не можна. Як у пральній машинці так і вручну. Тканина для штор легко можна пошкодити не кажучи про спеціальні просочення, які можуть з неї зійти. Горизнотальні жалюзі складно випрати, оскільки ламелі досить крихкі і при невеликих зусиллях легко ушкоджуються.

Рулонні штори не можна прати або повністю замочувати у воді. При такій дії тканини можуть легко пошкодитись, а при використанні порошку можна змити з тканини фарбу. Тому у всіх інструкціях з догляду за рулонними шторами, максимум рекомендується пройтися по них щіткою або вологою губкою, але в жодному разі не замочувати тканини у воді повністю.

Кожен вид жалюзі призначений для своїх цілей. Наприклад, горизонтальні жалюзі частіше встановлюються на віконні стулки і закривають невеликі світлові отвори. Вертикальні жалюзі навпаки, чим більше вікно тим краще, на маленькі вікна встановлювати такі жалюзі не слід, тому що їх призначення встановлене на великі світлові отвори. Ви можете звернути увагу, що вертикальні жалюзі частіше використовуються в офісах або школах, а горизонтальні в домашніх умовах.

Всі вироби виготовляються за індивідуальною ціною залежно від вибраної тканини та розмірів виробу. Вартість прораховується виходячи з багатьох факторів. Тому ви завжди можете замінити один із них і самостійно вплинути на вартість виробу. Наприклад при заміні тканини можна збільшити вартість виробу в кілька разів так і здешевити його, не змінюючи при цьому розміри.

У вертикальних жалюзі максимальна фактична довжина виробу становить до 6м. Але ми не рекомендуємо перевищувати 2,8 м на одному виробі, оскільки занадто велика ширина збільшує навантаження на всі механізми керування.

На нашому сайті знаходиться онлайн калькулятор, в якому завжди актуальні ціни, введіть розміри вікна за штапиками і ви побачите актуальну вартість готової штори. Також при виборі різних тканин вартість змінюватиметься, оскільки тканина є одним із факторів, що впливають на вартість виробу.

Виробництво знаходиться у місті Полтава. Також розміщені бренд зони в інших містах для ознайомлення з асортиментом або самовивезення.

Вертикальні жалюзі не вимагають особливого догляду, тому що тканина покрита пиловідштовхуючими просоченнями. При сильних забрудненнях досить протерти жалюзі вологою губкою.

На нашому сайті знаходиться онлайн калькулятор, який відразу відображає актуальну вартість готового виробу. Після прорахунку ви одразу можете оформити замовлення та сплатити його за актуальною вартістю.

Система венус складається з плоского карнизу, який не займає місця на віконній рамі. Також обладнані моноуправлінням за допомогою одного ланцюга на відміну від класичних де використовується шнур та тростина.

Ламелі для жалюзі виготовлені з алюмінію та пофарбовані. Вони не вигоряють на сонці та не жовтіють. Також на сайті представлені жалюзі з дерева та бамбуку, натуральні матеріали покриваються спеціальним лаком для захисту від пилу та сонячних променів.

Скористайтеся системою венус, такі жалюзі обладнані плоским карнизом, всі механізми керування разом із карнизом знаходяться між штапиком і не займають багато місця.

Жалюзі з натурального дерева виготовлені з канадської липи (Basswood) та з натурального бамбука. Обидва матеріали підготовлені для розміщення на вікні та захищені від пилу та вигоряння.

Всі тканини для рулонних штор та систем день-ніч покриті пиловідштовхуючими просоченнями. тому при догляді не рекомендується повністю замочувати тканину і використовувати сильнодіючі засоби для чищення так як вони можуть посередити просочення і тканина почне сильніше збирати пил.

Тканини для римських штор трохи щільніші ніж у рулонних шторах і дозволяє делікатне прання.

Ми самі є виробником, тому контролюємо якість всіх виробів самостійно.

Вартість штори залежить від ціни тканини. Існують як бюджетні серії тканин, так і преміум сегмент за цим, вартість може сильно відрізнятися в залежності від обраної тканини. В онлайн калькуляторі Ви завжди можете переключитися між різними тканинами та побачити, як змінюється вартість виробу.

При вимірі достатньо отримати ширину і висоту стулки по штапиках, тому ніяких труднощів виникнути не повинно. Аналогічна ситуація з монтажем, достатньо закріпити пару кронштейнів за допомогою шурупів. Якщо у Вас виникли додаткові питання, наші спеціалісти нададуть Вам консультацію щодо вимірів та монтажів або направлять спеціаліста.

Так, після демонтажу можуть залишитися отвори від шурупів, на їх місце можна встановити аналогічні жалюзі, або закласти отвори білим силіконом і їх буде не видно.

Так, короб висотою 45мм і якщо від стулки до укосу невелика відстань, то короб може упиратися і зменшувати тим самим кут відкриття вікна. При встановленні відкидної стулки на провітрювання таких проблем не виникає. Також за потреби можна встановити більш компактні системи.

На сайті знаходиться безліч різних систем від алюмінієвих та дерев'яних до тканинних. При виникненні проблем із вибором штори ми рекомендуємо ознайомитися зі статтями в нашому блозі, в ньому описані переваги та недоліки всіх систем, що дозволяє визначитися при виборі штор та жалюзі.

Ні, на нашому сайті розрахунок проводиться через онлайн калькулятор і відразу відображається актуальна ціна без дзвінків та очікувань менеджера.

Жалюзі кріпляться за допомогою шурупів і можуть бути встановлені на будь-які вікна, а також на укоси і навіть на стіну і стелю.

Для тканинних ролет застосовуються спеціальні тканини з пиловідштовхуючими просоченнями. Вони не вигоряють на сонці і не виділяють шкідливі речовини при нагріванні.

Для вікон нестандартних форм існує дві системи, плісе або фальшпанель. Вони призначені для будь-яких типів вікон, включаючи арки та напіварки.

Схожість таких виробів лише у захисті від проникнення. в іншому ролети мають безліч інших переваг які недоступні для решіток наприклад: захист від тепловтрат, шуму вулиці, пилу і привабливий зовнішній вигляд. Тому ми не рекомендуємо порівнювати ролети з ґратами, тому що з функціонал сильно відрізняється.

У рулонних шторах найчастіше використовується тканина зі 100% поліестеру, але також є варіанти з ПВХ та джутові.

Оплата замовлення можлива онлайн на сайті та на наш розрахунковий рахунок. Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб оплати при оформленні замовлення.

У кожній системі представлений асортимент можливих тканин із візуалізацією системи. Також тканини можна розглянути в розділі "каталог тканин" або завантажити каталог PDF.

На сайті є докладна інструкція щодо виміру, а також статті в блозі щодо вибору системи та варіантів її встановлення, щоб правильно зробити вимір. Якщо представленої на сайті інформації недостатньо, Ви завжди можете отримати консультацію від наших фахівців по телефону.

Горизонтальні жалюзі не пропускають світло, але через технічні отвори можуть частково просвічуватися. Для 100% затемнення слід використовувати рулонні штори з тканиною Blackout.