0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонна штора LVT(LOUVOLITE)
Рейтинг товару:
Розмір
ліва Сторона управління
Тип фіксації
Тканина LVT
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

Система LOUVOLITE призначена для свободновісящая ролет. Система обладнана посиленими механізмами і валом для установки на віконні прорізи великої ширини. Це сучасна, проста, практична і надійна система має різні можливості кріплення: на стіну, на стелю і на отвір.

  • Максимальна ширина: 2000мм;
  • Максимальна висота: 2500мм;
  • Колір фурнітури: сірий;
  • Тип системи: відкрита, полукассета;
  • Напрямні: немає;
  • Механізм управління: ланцюговий;
  • Сторона управління: ліва / права;
  • Тип фіксації: струна, магніти.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Рулонна штора LVT(LOUVOLITE) напівкасета

Штори Louvolite - це свободновісящая система. Підйом і опускання тканини здійснюється за допомогою пластикової або металевого ланцюга управління, яка проходить через механізм. Сторона управління вибирається при оформленні замовлення в калькуляторі і не впливає на вартість виробу. Застосовуються Louvolite як на стандартних стулках, так і на великих отворах, французьких балконах і вторинних панорамних вікнах. Для вибору доступний весь асортимент тканин рулонних штор, а також день-ніч і спеціальні функціональні тканини в залежності від приналежності приміщення. Якщо вам необхідна допомога щоб замовити систему Louvolite вибрати тканини або системи звертайтесь за контактними телефонами, вказаними на сайті в розділі "контакти" і фахівець надасть повну інформацію по будь-яким видам виробів. Рулонний штора ловолайт розроблена в Британській компанії, ніж гарантує європейську якість комплектуючих і надійність системи. Завдяки асортименту тканин для рулонних штор можна підібрати комбінацію систем з однаковим типом тканин, наприклад, для застосування в різних кімнатах

або на отворах різних розмірів, на невеликі стулки добре підходить система Besta MINI а на панорамні вікна використовується Louvolite що в комбінації створює завершений дизайн інтер'єру . Система Louvolite це свободновісящая рулонний штора, але для откривних стулок додатково комплектується системою фіксації: струна або магніти. Доступні варіанти монтажу для рулонних штор Louvolite: на стулку, на отвір, в отвір, на стелю. Завдяки посиленій валу система дозволяє використовувати весь перелік тканин незалежно від щільності і фактури. Система комплектується фурнітурою сірого кольору і дизайнерської ланцюжком. А також дизайнерськими вантажами. Відправка рулонних штор здійснюється в наступні міста України: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Львів, Миколаїв, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Кривий Ріг, Полтава, Черкаси, Чернігів, Херсон, рулонні штори Бровари, рулонні штори Кам'янське, рулонні штори Луцьк, рулонні штори Мелітополь, рулонні штори Чернівці.