0 товар(ів) : 0.00UAH
Штора День-Ніч Bamar 27
Рейтинг товару:
Розмір
Тип фіксації
Сторона управління
Колір тканини
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

Закрита система день ніч Bamar 27 призначена для широких прорізів з застосуванням тканини день-ніч (зебра). Штора обладнана самофіксуються механізмами. Це практична і надійна система має різні можливості кріплення, на віконний проріз а також на стіну. У базовій комплектації виріб поставляється без напрямних, але їх можна додати для забезпечення максимального затемнення і додаткової фіксації.

Максимальна ширина: 1500мм,
Максимальна висота: 2000мм;
Колір фурнітури: білий;
Тип системи: закрита (касетна);
Напрямні: так;
Механізм управління: ланцюговий;
Сторона управління: ліва / права;
Тип фіксації: напрямні.

Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Закрита система День-ніч Bamar 27

Штори закритого типу мають конструктивні особливості щодо інших типів рулонних штор. Головна відмінність полягає в наявності пластикового або алюмінієвого короба який закриває тканину і механізми а також виконує захисну функцію для тканини. Така конструкція дозволяє встановлювати штори на кухню або в приміщення з підвищеним шансом забруднення тканини. Система бамар 27 спеціально розроблена для установки на широкі віконні прорізи із застосуванням 100% асортименту тканин. Уточнимо що частина тканин для рулонних штор має функціональне призначення і в більшості випадків покривається додатково різними просоченнями або має прогумовану основу, такі тканини збільшують гранична вага конструкції і не можуть бути встановлені на всі типи систем (в залежності від розміру штори). У разі необхідності закрити панорамне вікно або вітрину за допомогою касетних рулонних штор ідеально підійде система бамар 27, дана система обладнана посиленими механізмами і валом збільшеного діаметру, що в свою чергу дозволяє встановити навіть тканину blackout зі 100% затемненням на досить широкі прорізи. Як і всі закриті і відкриті системи Bamar 27 обладнаний механізмом ланцюжка самофіксуються механізмом управління, який встановлюється на правій або лівій стороні вироби. Завдяки можливості фіксації такий механізм утримує тканину на заданій висоті і дозволяє з легкістю управляти світловим потоком. Касетні рулонні штори бамар на відміну від систем беста не комплектується напрямними за замовчуванням. Але напрямні можна замовити додатково при оформленні замовлення. Алюмінієві направляючі вдають із себе П-подібний профіль, який встановлюється на стулку вікна, всередині даного профілю рухається тканину. Напрямна виконує відразу кілька функцій, закриває бічні просвіти тканини, що дуже зручно при необхідності повного затемнення приміщення, також напрямні утримують тканину в площині вікна і не дають провисати на откривних стулках, це зручна функція при установці вікон на провітрювання. Також при необхідності

направляють можуть бути встановлені на стіну, вони приклеюються на 2-х сторонній скотч на пінній основі і можуть бути закріплені на будь-якій плоскій поверхні. Додаткове застосування рулонних штор це зонування простору, наприклад, при установці системи на стелі можна опустити штору створивши тим самим окрему візуальну зону. Закриті рулонні штори добре підійдуть до різних типів інтер'єру, завдяки компактному зовнішнім виглядом і відсутності відкритих частин система лаконічно виглядає на пластикових вікнах, але також можлива установка і на інші стулки включаючи дерев'яні, а також алюмінієві. Для того щоб замовити штори в закритій системі попередньо визначитеся який буде тип установки, на стулки, на стіну або ж на стелю, в залежності від варіанту монтажу потрібно провести відповідні заміри для визначення вартості. Якщо ви готові заміряти вікна самостійно скористайтеся відповідною інструкцією по виміру на нашому сайті. Якщо ж потрібно виклик фахівця, перейдіть на сторінку "контакти" і зателефонуйте за допомогою одного з вказаних номерів телефонів або на відділення у вашому місті або на головний офіс для отримання повної консультації. Щоб прорахувати вартість виробу скористайтеся он-лайн калькулятором на сайті, він автоматично обмежить максимальну ширину і висоту вироби, а також відразу надасть актуальну ціну на будь-який тип штор. Також система бамар 27 ідеально підходить для застосування з тканинами день-ніч, так як в системах день ніч тканину йде в два шари для установки на високі вікна потрібен великий короб, щоб помістити тканину в разі, коли штори повністю відкриті. Тканина день-ніч (зебра) представляє з себе суцільне полотно з чередовкой горизонтальних тканинних смуг і прозорою тюлі, завдяки такій комбінації у систем день-ніч є можливість точного регулювання світлового потоку при установці штори в різне положення.