0 товар(ів) : 0.00UAH
Ролети тканинні Besta Standart 35 (металл. кріпл.)
Рейтинг товару:
Розмір
Тип фіксації
Сторона управління
Клікніть, щоб вибрати тканину
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

Ролетні система Standart 35 відкритого типу призначена для монтажу на стіни або стелю для всіх типів тканин. Використовується для широких віконних прорізів в торгових центрах або інших приміщеннях з широким світловим прорізом.

 • Максимальна ширина: 2800мм;
 • Максимальна висота: 4000мм;
 • Колір фурнітури: білий, коричневий;
 • Тип системи: відкрита;
 • Напрямні: немає;
 • Механізм управління: ланцюговий;
 • Сторона управління: ліва / права;
 • Тип фіксації: струна, магніти.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Ролети тканинні Besta Standart 35

Система тканинних ролет Standart 35

Сучасні архітектурні рішення для великих приміщень припускають безліч засклених поверхонь. В цілому це позитивно позначається на освітлення у кімнаті, але при великих обсягах віконних прорізів виникає кілька труднощів. Влітку приміщення сильно нагрівається і потрібна установка сонцезахисних систем. Фасади торгово розважальних центрів, офісних приміщень та інших великих будівель вимагають установки штор на великі отвори. Спеціально для таких випадків була розроблена система Standart 35. Це посилена система яка призначена для використання як стандартних тканин для рулонних штор так і специфічних рішень black-out і screen. Дані види тканин мають значний власний вага і при установці на великі отвори істотно навантажують механізм системи що з часом виводить його з ладу. Щоб цього не сталося ми пропонуємо скористатися саме системою Standart 35.

До надійності конструкції тканинних ролет великого розміру, пред'являються особливі вимоги. Тому для їх виробництва використовуються тільки якісні та надійні комплектуючі європейських виробників. Щоб ролети не прогинається через велику ширини, використовується вал великого діаметру. Для виробництва рулонних штор ширина яких перевищує 200 см а висота - 180 см, використовуються спеціальні тканини, у яких ширина рулону більше стандартної.

Установка рулонних штор Стандарт 35

Ви легко можете встановити ці штори у віконному отворі або над ним, краще і зручніше коли вони встановлені на кожній стулці вікна. Ефектно виглядають вони і в дверному отворі. Вони чудово поєднуються зі шторами і гардинами.
За своїм бажанням Ви можете міняти довжину штор, охороняючи квартиру від сторонніх очей або відкриваючи дорогу сонячним променям.

Вибираючи по каталогу рулонні штори для кухні, дитячої, вітальні або для офісу, ви отримуєте справжнє задоволення, оскільки сотні моделей найрізноманітніших форм і забарвлень постають перед Вами, подібно шедеврів з картинної

галереї, а вже через кілька днів замовленої Вами моделлю будуть захоплюватися Ваші гості .

Дуже часто замовляючи рулонні штори для приватного будинку, лоджію або в домашній кінотеатр, споживач стикається з проблемою обмеження за розмірами, стандартна висота і ширина штори 1.95, все що більше вважається нестандартним виробом тканинних ролет. Як відомо, в будь-якій галузі робота з нестандартними виробами доля професіоналів, для таких товарів дуже важливо підібрати агрегати так, щоб їх злагодженість роботи була розрахована з математичною точністю. Наприклад, якщо Ви захочете замовити рулонну штору на отвір 3.00 на 3.00 і при цьому тканину для рулонних штор буде закріплена на вал діаметром 25 мм., Нормальної роботи не буде відразу ж після установки.

Рулонні штори Стандарт 35 - це більш просунуті і надійні рулонні штори, застосовні як для малих і середніх виробів, так і для більших (рекомендована ширина до 3 м, висота до 3 м). Збільшений вал, механізм теж посилений, що дозволяє майже на 25% швидше (ніж на системі Стандарт 25) відкривати і закривати виріб. Кронштейни також застосовані більш надійні - сталеві з пластиковими декоративними кришками, вони здатні витримати зрослу масу. Система стандарт 35 обладнується зовнішньої нижньою планкою або вшитим обважнення.

Подробиці системи Стандарт 35:

 • система вільно підвішується на металеві скоби, діаметр труби 35 мм;
 • для пов'язки на великі поверхні, проекційних екранів, рулонних штор великих розмірів;
 • способи управління: механізм з можливістю зупинки в будь-якому положенні без необхідності блокування ланцюжка і з пружинним механізмом з вбудованим гальмом, при необхідності, може бути застосований електричний привід;
 • монтаж до стіни або до стелі.

Всі вироби ТМ "Pro-Shto" тестуються на відповідність стандартам якості, максимально готові до використання кінцевим споживачем і можуть бути встановлені без участі монтажних бригад.

Рулонні штори стандарт 35 тканинні ролети стандарт 35