0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонні штори День-Ніч LUX
Рейтинг товару:
Розмір
Тип фіксації
Сторона управління
Клацніть на вибір тканини
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

Система день ніч MINI BESTA LUX призначена для свободновісящая ролет з тканиною день-ніч. Система обладнана самофіксуються механізмами, які встановлені на трубу ø17 мм. Це практична і надійна система має різні можливості кріплення, на глухі і откривние стулки а також на віконний отвір. Вироби LUX обладнані додатковим обважнення що забезпечує більш стабільну роботу системи.

  • Максимальна ширина: 1400мм;
  • Максимальна висота: 2000мм;
  • Колір фурнітури: білий, коричневий, золотий дуб;
  • Тип системи: відкрита;
  • Напрямні: немає;
  • Механізм управління: ланцюговий;
  • Сторона управління: ліва / права;
  • Тип фіксації: струна.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Рулонні штори День-Ніч Mini LUX

Системи день-ніч це компактне і практичне виріб для установки на пластикові вікна. Замовляючи тканинні ролети день-ніч ви отримуєте універсальну сонцезахисну систему, яка підбирається відповідно до дизайну вашого приміщення і прекрасно підходить для різних видів інтер'єру. Друге ім'я систем день-ніч - зебра, воно виникло через особливості смугастої тканини, яка застосовується в шторах. Тканина складається з непрозорих тканинних смуг і тюлі, які в поєднанні створюють ефект горизонтальних смуг, що чергуються. В системі тканину розміщена в два шари, один з яких постійно зафіксований, а другий намотується на вал. Завдяки такій конструкції є можливість встановити штору в два положення:
День - тканина розташовується з чередовкой темних і прозорих смуг. При цьому штора пропускає більшу частину світу, але вікно залишається закритим від сторонніх очей, аналогічний ефект виходить за допомогою тюлі, але вона не регулює світловий потік.
Ніч - штора повністю закривається темними тканинними смугами і закриває вікно від сонячного світла за аналогією з рулонними шторами. Основна частина тканин не володіє 100% затемненням, тому якщо навіть штора встановлена ​​в положення "ніч" вона не створює повний морок, в залежності від типу тканини вона пропускає від 50 до 70% світла в кімнату, при цьому утримуючи тепло сонячних променів, що не дозволяє меблів всередині кімнати нагріватися.
Система день-ніч LUX відноситься до типу відкритих систем без короба і напрямних. Такий різновид рулонних штор прекрасно підійде для установки на стулки пластикових вікон, а також на всі інші види прорізів.
Конструкція системи - все вироби день-ніч поставляються в готовому вигляді, після установки штора повністю готова до роботи і не вимагає додаткових налаштувань. Варіанти монтажу виробів день-ніч:
Кліпси - при цьому в місці кріплення встановлюються кілька металевих затискачів, які прикручуються за допомогою саморізів і в дані затискачі встановлюється карниз готової до роботи системи.
Саморізи - в кронштейнах перебувають 4 отвори для саморізів (по 2 в кожному кронштейні) за допомогою яких виріб фіксується на віконну стулку. Це більш підходящий варіант кріплення, при якому система витримує максимальні навантаження.
Управління шторою здійснюється за допомогою механізму ланцюжка, тобто для керування виробом потрібно потягнути за ланцюжок, яка в свою чергу прокручує механізм управління. У свою чергу механізм повертає вал з тканиною, ніж опускає або піднімає штору. При управлінні шторою потрібно подати зусилля, при якому ви тягнете за ланцюжок і це зусилля передається на кронштейни системи. При поганій фіксації або монтажі на двосторонній скотч можна з легкістю відірвати всю систему від вікна, саме тому ми рекомендуємо фіксувати всі вироби тільки за допомогою саморізів і не використовувати інші варіанти монтажу.
Нижня фіксація - при оформленні замовлення штора додатково може бути укомплектована системою фіксації, яка утримує нижню частину тканини і не дозволяють шторі бовтатися. Ми рекомендуємо монтаж фіксаторів на откривние стулки так як вони можуть встановлюватися в режим провітрювання і штора без фіксації буде вільно бовтатися.
Особливості серії LUX - день-ніч LUX обладнані додатковим обважнення, який встановлюється додатково до основного і надає додаткове натяг для тканини. Завдяки подвійному обважнювачі штори не буде бовтатися навіть при сильних поривах вітру. Такий утяжелитель не применшує функціональність системи і дозволяє встановити додаткову фіксацію.

Матеріали для виготовлення систем

При виробництві систем день-ніч використовуються такі матеріали як пластик і алюміній. Кронштейни та механізми виконані з високоякісного пластику, а обважнювачі і силові елементи з алюмінію. Завдяки використанню якісних комплектуючих навіть пластикові кронштейни витримують досить високі навантаження. Системи і тканини володіють власними допусками по ширині і висоті вироби. Тканина має власну вагу, і щільність вона може повністю не змотатися або занадто сильно навантажити систему, що може призвести до швидкого зносу механізмів. Тому ми як виробник обмежуємо допустимі параметри систем, які можуть вплинути на працездатність вироби.

Тканини день-ніч

Найчастіше в системах день-ніч застосовуються тканини з 100% поліестеру. Такі тканини добре зарекомендували себе на ринку, мають безліч різновидів квітів, і фактури, а також не виділяють шкідливих речовин при нагріванні, що дуже важливо тому як штора часто нагрівається, перебуваючи на вікні. Всі тканини для штор день-ніч додатково обробляються спеціальними антистатичними і пиловідштовхуючими складами, які полегшують догляд за тканиною.

Догляд за шторами день-ніч

Як говорилося раніше, тканину вже покрита пилевідштовхуючим складом, а значить, вона не буде накопичувати пил, але все ж може забруднитися, тому іноді їй потрібно невеликий догляд. Для чищення штор день-ніч слід скористатися м'якою щіткою або вологою губкою. Якщо пил поверхнева, то її з легкістю можна збити з тканини за допомогою щітки. Якщо ж забруднення більш серйозні, то слід скористатися губкою змоченою в слабкому мильному розчині. Мочити тканини не рекомендується, тому по можливості чистячі засоби краще не використовувати. Також категорично не рекомендується застосування серйозних чистячих засобів на основі хлору або абразиву, інакше можна з легкістю пошкодити тканину або стерти захисні

просочення.

Як підібрати штори для різних приміщень

Яскраві відтінки жовтих, оранжевих і зелених добре підійдуть для їдальні або кухні. Такі відтінки підвищують настрій і покращують апетит.
У спальні слід давати перевагу, світлим тканинам спираючись на дизайн інтер'єру. Якщо стиль досить яскравий, його можна доповнити червоними або синіми шторами, але якщо спальня класична в світлих спокійних тонах, не рекомендується встановлювати контрастні штори щоб не перевантажити інтер'єр.
У вітальні використовуються найрізноманітніші відтінки аж до тканин з малюнками і фактурою. Штори в вітальні підбираються також під інтер'єр, а саме під колір шпалер і меблів. Якщо ви вже використовували яскраві кольори, можна доповнити їх шторами або ж полегшити приміщення світлими шторами. З іншого боку, якщо ви хочете взяти штори під колір шпалер і не робити на них акцент, слід все одно вибирати тканини, які відрізняються на пару тонів в світлішу або темну сторону щоб штора відрізнялася від кольору стін. Це стандартний хід для дизайнерів, який дозволяє розмежувати візуально різні елементи інтер'єру.
У дитячій добре підходять яскраві кольорові штори, які будуть радувати дитини. Якщо ви не можете визначитися з тканиною, завжди можна надрукувати своє зображення на шторах. Наприклад улюблений герой мультфільму або яскраві абстрактні малюнки, це додасть шторам унікальності і розкриває нові можливості по дизайну приміщення.
Для офісу класикою вважається вибір простих не дратують відтінків, блідо блакитний або рожевий якщо в інтер'єрі використовуються подібні кольору, якщо ж офіс в строгому стилі, то рекомендується застосування білого або сірого кольору.
Рекомендації по вибору штор день-ніч
Заздалегідь визначте розміри, і тип вікон, так як це перше що впливає на комплектацію системи. Залежно від розмірів вікон підбирається тип системи. На нашому сайті представлені всі популярні різновиди систем, які дозволяють закрити отвори будь-яких розмірів. Всі системи монтуються в різних площинах, наприклад, на стулку, усередині віконного отвору, а також на стіну і на стелю. Більш детальні інструкції представлені на нашому сайті в розділах завмер і монтаж.

Особливості монтажу систем день-ніч

Стандартні інструкції по вимірах штор свідчать, що виміри необхідно проводити по замковій частині штапиков. І це правильно, але в день-ніч є унікальний вид монтажу, при якому темні смуги на сусідніх стулках будуть знаходитися симетрично в одну лінію, що надає завершеності інтер'єру. Симетрію дотримуватися не обов'язково, при необхідності штори без проблем встановлюються за інструкцією і на функціональність виробу це не впливає, але симетрія виглядає набагато лаконічніше і приємніше оку, тому досвідчені фахівці намагаються забезпечити максимально можливе збіг смуг для кожного вікна. Особливо добре симетричні штори виглядають на засклені балкон і лоджії, коли всі тканини коштують на одній висоті і досягається візуально досконалий зовнішній вигляд. Для установки штор з симетрією смуг потрібно зробити одну просту дію - відкоригувати висоту штори. При виробництві все вироби налаштовуються таким чином, щоб при повністю закритій шторі вона ставала в положення «ніч» і повністю закривала вікна від світла і сторонніх очей. Для збігу смуг досить встановити карнизи на одному рівні і вказати однакову висоту штор на всіх стулках. Наприклад, якщо поруч знаходиться глуха і откривная стулка вони обидві вимірюються по замковій частині штапиков при цьому откривная стулка найімовірніше буде на 10см менше від глухої, через це ми завантажуємо на неї 10см щоб висота збігалася для всіх стулок. Важливий момент, при замірах для симетрії смуг слід проводити встановлення карнизів на одному рівні інакше при установці на штапики штора на откривной стулці виявиться довшим ніж потрібно.

Вибір тканини

Одним зі складних етапів є вибір тканини, вони розділені по цінових сегментах, але це не завжди спрощує вибір, адже навіть у бюджетній серії знаходиться понад 200-300 тканин з різними відтінками і фактурою. Щоб спростити підбір тканини за вартістю ми рекомендуємо скористатися нашим онлайн калькулятором, в ньому ви можете вказати необхідні розміри вироби та одразу побачите готову вартість. Таким чином, перемикаючи тканини, ви будете відразу бачити вартість готового виробу і його підсумкову вартість. Відносно підбору матеріалу, велика частина тканин виготовлена ​​з 100% поліестеру і на їх ціну впливає складність малюнка і фактури, а також щільність сітки. У бюджетному ціновому сегменті прозора частина тканини складається з щільної сітки з великими вічками. З іншого боку в середніх і дорогих сегментах сітка виглядає як дуже дрібна тюль приємна на дотик.
Доставка штор день-ніч здійснюється за допомогою перевізника «Нова пошта» в будь-яке відділення. При оформленні замовлення зверніть увагу, деякі відділення не приймають вантажі довжиною понад 1200 мм, тому штори з шириною карниза більше 1200мм слід замовляти на вантажне відділення.