0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонні штори день-ніч DUO
Рейтинг товару:
Розмір
тканини день ніч duo
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

День ніч DUO система без застосування механізмів, на увазі особливостей конструкції на виробі відсутній ланцюг управління і відсутній верхній карниз, завдяки такій збірці штора займає мінімум простору і не заважає відкриванню стулок. Це практична і надійна система має різні можливості кріплення, на глухі і откривние стулки а також на мансардні вікна при повній фіксації вгорі і внизу. Управління виробом проводиться за допомогою магнітної ручки яка дозволяє змінити положення на день або ніч.

Максимальна ширина: 1400мм;
Максимальна висота: 2000мм;
Колір фурнітури: білий;
Тип системи: відкрита;
Напрямні: немає;
Механізм управління: відсутній;
Сторона управління: універсальна магнітна ручка;
Тип фіксації: нижні і верхні фіксатори.

Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Рулонні штори Фальшпанель день ніч DUO

Рулонні штори є прекрасним рішенням для регулювання світлового потоку і прикраси інтер'єру приміщення. Але серед рулонних штор також є підвиди і одним з них є тканину день-ніч. Тканини зебра це сучасна багатофункціональна тканина, яка отримала всі плюси від класичних рулонних штор, а також володіє унікальними функціональними особливостями, як і звичайні горизонтальні жалюзі. У чому ж перевага систем день-ніч серед інших типів штор. Як ви могли побачити на нашому сайті штори діляться не тільки на типи тканин, а й різновиди систем, кожна така система має унікальні функціональними особливостями і призначена для вікон різної ширини. Наприклад, при установці відкритих систем на широкі вікна можуть бути встановлені обмеження по максимальній ширині і висоті вироби, в такому випадку великий вибір систем потрібно не для візуального відмінності, а для установки на різні типи вікон. Але що робити, якщо необхідно закрити балкон або лоджію з безліччю світлових прорізів, особливо верхні фрамуги, які часто широкі, але не високі і управління на таких шторах не потрібно тому, як відкриваються вони вкрай рідко. Тут нам на допомогу і приходить система день-ніч DUO, розглянемо її детальніше. Штора день-ніч DUO є певним гібридом між різними системами і дозволяє встановити штори навіть у важкодоступні місця. Найчастіше для монтажу системи потрібна невелика кількість простору від штапика до укосів, це простір необхідно для кріплення кронштейнів з механізмами які виступають від ширини тканини на 15-20мм. Є кілька варіантів монтажу, коли система не поміщається на стулку, наприклад, можна зменшити штору по ширині, в такому випадку тканина не повністю перекриє штапики і з'являться бічні просвіти. Але не обов'язково встановлювати систему з механізмом ланцюжка управлінням в важкодоступне місце, для таких випадків використовується система день ніч DUO. Це компактна штора без механізмів управління, завдяки спрощеній конструкції вона займає меншу кількість місця і дозволяє встановити штори навіть в разі вузьких штапиков або недостатнього місця для монтажу кронштейна. Система день-ніч ДУО управляється за допомогою спеціальної магнітної ручки, яка кріпиться на тканину, а управління відбувається шляхом зсуву смуг і зміни положення штори або на режим день, або ніч. Єдине принципова відмінність такої системи це відсутність можливості частково відкрити вікно, система дуо або регулює світловий потік зміщенням тканини або повністю демонтується, якщо необхідно

звільнити стулку щоб помити скло. Система ДУО обладнана фіксаторами з двох сторін, які утримують її статично в площині стулки, що передбачає установку на стулки без провисання тканини. Ідеальний варіант установки, наприклад, французький балкон або лоджія з обмеженим простором, в такому випадку використовується комбінація з двох систем це день ніч міні і дуо в такій комбінації система день ніч міні дозволяє зручно управляти світловим потоком і повністю відкривати вікна, а система дуо з аналогічної тканиною дозволить доповнити цілісну картину аналогічними тканинами. Завдяки широкому вибору кольорів і фактур штори день-ніч прекрасно підходять для установки на балкони і лоджії, а також на кухню, в спальню або зал. Додатковою перевагою тканинних ролет є завжди вільний доступ до підвіконня незалежно від того відкрита штора або закрита, це особливо корисно на невеликій кухні в разі коли підвіконня вдає із себе ще одну корисну простір для установки кави машини або мікрохвильовки. Також гарне застосування день ніч дуо це установка штори на двері, так як система фіксується по периметру і займає мінімальну кількість місця, вона не буде бовтатися при відкриванні дверей та встановлення її на провітрювання. При використанні систем день ніч міні, також можна зафіксувати систему за допомогою механізму додаткової фіксації "струна" в такому випадку тканина перемішається по натягнутим волосінь і не провисає. Фіксацію струна можна встановити, навіть якщо вона не була передбачена спочатку, для цього потрібно виміряти висоту штори і замовити комплект фіксації на нашому сайті в розділі "комплектуючі". Догляд за рулонними шторами день-ніч Основна частина тканин день-ніч виконана з поліестеру зі спеціальними пиловідштовхуючими просоченнями. Це варто враховувати при збиранні та догляді за шторами. Завдяки просоченню тканина не накопичує пил, але якщо все-таки тканину стала трохи тускнее і вам захотілося її освіжити, можна протерти її м'якою губкою з легким мильним розчином. Використання сильнодіючих миючих засобів або великі зусилля на тканину можуть розчинити пилевідштовхуючий просочення і в майбутньому тканини будуть швидше збирати пил і вимагати більш частого прання з цього, щоб уникнути подібних моментів краще дбайливо протерти штору без зайвих зусиль.