0 товар(ів) : 0.00UAH
Комплектація вертикальні жалюзі
Фільтр
Механізми для вертикальних жалюзі

Комплектація вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі є відмінним засобом сонцезахисту, яке успішно застосовується в офісних будівлях, офісах, шкільних класах і коридорах. Такий вид конструкції дозволяє закрити великі віконні прорізи за допомогою безлічі тканинних ламелей, але не перекриває подачу свіжого повітря, ніж кращий для великих приміщень. Світло м'яко розсіюється через тканину при цьому, не затемнюючи кімнату, а за допомогою простих органів управління дозволяє встановити потрібний рівень освітленості і провітрювання.

Деталі вертикальних жалюзі легко замінні і дозволяють проводити ремонт самостійно без залучення сторонніх фахівців.

З чого складаються вертикальні жалюзі?

Карниз - металева напрямна, яка знаходиться у верхній частині конструкції і утримує все ламелі і механізми. Карниз може бути зафіксований за допомогою кліпс на стелі або усередині віконного отвору, при установці на стіну застосовуються Г-образні кронштейни, які віддаляють вертикальні жалюзі від стіни і за рахунок цього тканинні ламелі вільно повертаються. У карнизі знаходиться система бігунків з дистанціями, які пересувають і повертають ламелі навколо своєї осі.

Ламелі - тканинна смуга у верхній частині якої вшита вішалка (плечики) вона фіксується в бігунку і утримує тканину. У нижній частині ламелі знаходиться вантаж (схил) тканини, який дає невелику натяг, і тканина знаходиться у вертикальному положенні і не бовтається при поривах вітру. Вантажі з'єднані нижньої ланцюжком, вона не дає ламелей розходитися один від одного при вітрі і управлінні системою.

Механізм - фіксується в карнизі на одній стороні вироби і дозволяє управляти ламелями. До механізму кріпиться шнур для переміщення бігунків тим самим відкриваючи світловий отвір, а також ланцюжок для управління поворотом ламелей навколо своєї осі.

Які комплектуючі найчастіше вимагають заміни?

Ламелі - внаслідок забруднення, механічних пошкоджень або при поламаною вішалці. У таких випадках ламель замінюється цілком, Вам потрібно зняти пошкоджену ламель, заміряти її габаритну довжину і замовити нову з такою ж тканиною. Зверніть увагу якщо жалюзі тривалий час знаходяться в експлуатації ламелі можуть частково вигоряти на сонці і втратити яскравість, в такому випадку при заміні однієї або декількох ламелей тканина може відрізнятися за кольором від тих ламелей, які залишилися.

Вішалка для вертикальних жалюзі - може бути механічно пошкоджена і потребує заміни разом з тканиною. Вішалки щільно вшиваються в тканину, що не дозволяє дістати їх і замінити на нові з цього при пошкодженні даного елемента рекомендується замінювати всю ламель цілком.

Вантаж тканини або нижній ланцюг - замінюється в разі механічних пошкоджень. Вантаж тканини легко дістається з нижньої частини ламелі і на його місце поміщається новий. Замінюється якщо відламало вушко і немає можливості з'єднати його з іншими вантажами за допомогою сполучної нижньої ланцюга.

Нижній ланцюг - замовляється по метражу в залежності від ширини виробу. Зверніть увагу, ланцюг встановлюється з обох сторін вертикальних жалюзі, відповідно для повної заміни потрібно замовляти в 2 рази більше ланцюга від загальної ширини жалюзі. Так само в залежності від ширини ламелей 127мм або 89мм кількість зачепів на метр ланцюга буде відрізнятися (чим ширше ламель тим далі зачепи один від одного).

Ланцюг управління - Щоб замовити нову ланцюг управління для вертикальних жалюзі, заміряйте довжину старої ланцюга і замовте аналогічну нову. (Для заміни ланцюга самостійно скористайтеся інструкцією в нашому блозі)

Ви можете замовити комплектуючі для вертикальних жалюзі всіх видів з доставкою по Україні в нашому інтернет магазині. Всі типи комплектуючих є в наявності. Так само при необхідності повної заміни жалюзі перейдіть в калькулятор для прорахунку нової конструкції, введіть необхідні розміри, і ви відразу отримаєте актуальну вартість готового виробу доступного до замовлення.