0 товар(ів) : 0.00UAH
Комплектація рулонні штори
Фільтр
Система

Комплектація рулонні штори

Періодично фурнітура для рулонних штор може виходити з ладу в таких випадках ми рекомендуємо придбати комплектуючі для тканинних ролет в нашому інтернет магазині за найвигіднішими цінами. Так як ми є виробником рулонних штор Ви можете замовити не тільки окремі механізми, а й отримати консультацію по заміні або замовити нову рулонну штору за індивідуальними розмірами на заміну старого вироби.

Рулонні штори є текстильними виробами в яких спеціальна тканина (поліестер) фіксується на системі. частина комплектуючих систем при інтенсивних навантаженнях з часом можуть виходити з ладу в таких випадках рекомендується часткова заміна комплектуючих рулонних штор яку можна зробити своїми руками. Для цього потрібно визначити яка саме частина механізму вийшла з ладу, замовити її і замінити. Ви можете повністю замінити комплект механізмів для забезпечення більш довговічною роботи всієї конструкції.

Варіанти систем доступні для замовлення комплектуючих

Mini besta - призначена для установки на віконну раму. Використовується в більшості рулонних штор для застосування в кухні, спальні, ванній кімнаті або на балконі. Дана система дозволяє встановити штору максільной шириною в 1400-1600мм в залежності від щільності обраної тканини. Дуже проста і надійна система з самофіксуються механізмом який утримує тканину в потрібному положенні. Для заміни комплектуючих на дану штору часто використовуються:

  • Кронштейни;
  • Механізми;
  • Комплект фіксації "Струна";
  • Ланцюг управління;
  • З'єднувач ланцюга управління.

Ремкомплект включає в себе повний набір кронштейнів і механізмів для заміни.

Besta standart 25 - застосовується для установки на отвір або широкі віконні стулки у випадках коли mini системи недостатньо на увазі обмежень по ширині. Дана система комплектується посиленим механізмом і більш габаритними металевими кронштейнами на відміну від системи mini. Рекомендується до установки для магазинів з великими панорамними вікнами або в офісні приміщення для широких стулок.

Besta Standart 35 - Посилена система яка застосовується в магазинах на широких або високих вікнах а також у випадках коли потрібно перекрити повністю віконний отвір. Комплектується валом з найбільшим діаметром і запасом міцності, дозволяє встановлювати тканини високої щільності наприклад натуральні або серію screen з ПВХ та поліестеру. Не рекомендується до застосування на невеликих віконних стулках так як громіздкий механізм сильно зменшує радіус відкривання стулок.

Besta UNI і UNI-П - Системи закритого (касетного) типу, в таких системах тканину згортається в спеціальний алюмінієвий короб, даний короб служить як елементом декору бо приховує всі механізми штори так і виконує захисну функцію захищаючи тканину коли штора повністю знаходиться в коробі. Закриті системи також комплектуються направляючими двох типів:
Плоскі напрямні - приклеюються на штапики і тканину розміщується між склом і направляє.
П-подібні напрямні - Приклеюються також на штапик але сама напрямна виглядає як П-подібний профіль усередині якого рухається тканину.
Додаткова перевага закритих систем - це використання тканин BlackOut, направляючі приховують зазори і дозволяють домогтися 100% затемнення приміщення навіть якщо вікна виходять на сонячну сторону.

На всі системи доступна установка будь-яких типів тканин представлених на сайті. Всі типи комплектуючих є на складі і доступні для швидкого відправлення.

Для визначення типу встановленої системи і необхідних комплектуючих ми рекомендуємо звернутися за допомогою до наших спеціалістм в головний офіс.

Замовляйте якісні комплектуючі для рулонних штор від виробника Pro-shto. Також ми виробляємо готові вироби за індивідуальними розмірами. Ви можете замовити рулонні штори за допомогою калькулятора на сайті. Для цього зробіть завмер вікон і введіть отримані розміри в калькулятор для отримання вартості. Всі ціни в калькуляторі на сайті актуальні.