0 товар(ів) : 0.00UAH
Комплектація жалюзі горизонтальні
Фільтр
Механізми і ремкомплекти

Комплектація жалюзі горизонтальні

Комплектуючі для горизонтальних жалюзі бувають металеві або пластикові. Залежно від матеріалу він може бути розрахований на різну тривалість експлуатації та вимагає періодичної заміни. Пластикові деталі часто бувають білого і прозорого кольору для застосування в білих жалюзі або кольорових. Металеві деталі такі як карниз застосовується відповідно до кольору ламелей, але Ви можете зібрати власний виріб з різнокольорових ламелей або з карнизом іншого кольору. Всі індивідуальні замовлення попередньо обговорюються з менеджером по телефону.

Заміна деталей дозволяє підтримувати жалюзі в працездатному стані. Ми займаємося реалізацією таких запчастин оптом і в роздріб, а також поставляємо комплектуючі для жалюзі виробникам.

Замовити комплектуючі для горизонтальних жалюзі можна легко за допомогою інтернет магазину pro-shto або бренд-зон, але перед оформленням замовлення визначте які саме деталі Вам потрібно замінити. При ремонті горизонтальних жалюзі є витратні запчастини які потребують частої заміни на увазі недовговічності роботи, або частих поломок при експлуатації. Є більш складні деталі, заміна яких займає більше часу і вимагає повного розбирання вироби. Наприклад, для заміни ламелей або механізму потрібно повністю розібрати всю конструкцію і в такому випадку рекомендується відразу замінити нитку і драбинки (так як ці частини зношуються при експлуатації і можуть з часом почати перетиратися) це позбавить Вас від необхідності через деякий час повторно перебирати жалюзі і замінювати пошкоджені частини.

Перед тим як купити запчастини для горизонтальних жалюзі ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців, щоб правильно визначити несправність і отримати додаткову консультацію як правильно замінити деталь на нову. У деяких випадках рекомендується заміна виріб повністю замість ремонту. Наша компанія виготовляє вироби за індивідуальними розмірами, і Ви можете попередньо прорахувати вартість на сайті і оцінити доцільність ремонту та замовлення нових горизонтальних жалюзі.

Ми надаємо знижені ціни на комплектуючі для оптових покупців. Всі види комплектуючих доступні для замовлення поштучно або упаковками. Деталі поширюються в вигляді довгих предметів або під відріз за індивідуальними розмірами. Для уточнення інформації по оптовим поставкам Ви можете звернутися в наш головний офіс за контактними телефонами на сайті.

Перелік основних позицій по горизонтальних жалюзі:

 • Гачки;
 • Тростини;
 • Тростини в зборі;
 • Ручки;
 • Механізми;
 • Ламелі;
 • Драбинки;
 • Карнизи під розмір;
 • Шнури;
 • Фіксатори;
 • Струна;
 • Трос;
 • Кронштейни.

У нашому магазині Ви можете: купити комплектуючі для жалюзі в роздріб а також купити фурнітуру для виготовлення горизонтальних алюмінієвих жалюзі або жалюзі інших типів наприклад з натурального дерева або бамбука.

Крім класичних алюмінієвих жалюзі в асортименті системи Magnus і Venus - це більш сучасні варіанти жалюзі на моно-управлінні в яких підйом і поворот ламелей здійснюється за допомогою спеціального ланцюга. Основною особливістю жалюзі venus є компактна установка при якій карниз і ламелі знаходяться між штапиками поруч зі склопакетом що дозволяє встановити жалюзі в проблемних місцях де карниз заважає відкриванню стулки.