0 товар(ів) : 0.00UAH
Захисні ролети
Рейтинг товару:
Розмір
Комплектація
Колір захисних ролет
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

Захисні ролети використовуються як антивандальне засіб захисту а так само на увазі додаткової теплоізоляції приміщення. Установка можлива на двері, вікна а також різноманітні отвори. Наш магазин надає можливість купити захисні ролети для дому та офісу і отримати професійну консультацію по монтажу і ремонту.

Ролета складається з:

 • Короб;
 • Напрямні;
 • Ролетне полотно;
 • Управління: Стрічковий інерційний привід, шнурової інерційний привід, шнурової привід редуктора, воротковий привід, кордовий привід для
 • Вбудованого монтажу;
 • Замок ригеля по необхідності, встановлюється в нижню ламель і закриває роллету за допомогою хрестового ключа.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Ролети захисні від компанії pro-shto

ролетні системи (Іншими словами - рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні прорізи і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому.

Захисні ролети від pro-shto

Ми пропонуємо естетичні та надійні рольставні & ndash; спеціальні захисні конструкції з алюмінієвих профілів, призначені для вікон і дверей.
Протягом всього часу, ми займаємося виробництвом і збіркою ролетних систем для вікон і дверей. Поточний асортимент продукції налічує понад 10 000 найменувань ролетних комплектуючих різного конструктиву і колірної гами.
Серед продукції, що виготовляється & ndash; екструдовані і пенозаполненние профілі, кінцеві профілі та направляючі шини, захисні короби і бічні кришки, елементи підвісу і управління ролетою, а також багато-багато іншого.
В даний час ми пропонуємо класичні ролети серії Classic і бюджетний варіант & ndash; ролети серії Economy. Обидві серії мають як загальні переваги, так і відмінні характеристики.

Переваги захисних ролет

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети (рольставні) & ndash; це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що алюмінієві віконні ролети надійні, міцні і довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, що використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.
Основними конструктивними елементами віконної ролети є:
1. ролетних полотно.
Може складатися з пенозаполненних або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36мм до 55мм) і 3 види екструдованих профілю (42мм, 44мм, 55мм).
Для забезпечення підвищеної жорсткості роллетного полотна у відкритому положенні, а також з метою перешкоди несанкціонованого підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.
2. Екструдовані напрямні шини.
Забезпечують рух роллетного полотна під час намотування його в короб. Залежно від вимог, що пред'являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту, при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанціюється, здвоєні).
3. Захисні короба і бічні кришки.
Підбираються залежно від зовнішнього екстер'єру приміщення (45, 20-градусні, круглі або напівкруглі) і вимог до жорсткості конструкції (роллфірмінговие або екструдовані).
4. Елементи управління ролетою.
Підбираються виходячи з розміру та ваги ролети (рольставні), а також зручності управління. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

Автоматика для рольставен

Автоматика дозволяє зробити управління ролетами простим і зручним, а також більш повно використовувати їх переваги. Автоматизація рольставен на вікнах має на увазі установку електроприводів і систем управління. Залежно від умов використання та бюджету управління ролетними системами та іншими суміжними пристроями в будинку здійснюється за допомогою настінних вимикачів, пультів дистанційного керування, а також за допомогою інших систем. Широкий асортимент дозволяє підібрати систему управління ролетами для різних типів будівель, що включають офісні будівлі, заміські будинки і квартири.
Найбільш яскраво переваги автоматизації розкриваються при необхідності управління великою кількістю рольставен і інтеграції в систему розумного будинку.

Завдання, які вирішуються ролетними системами

Захист від сторонніх поглядів
Рольставні на вікнах вкриють від чужих поглядів, дозволять створити комфортну обстановку і зосередитися на роботі або відпочинку.
Захист від шуму
Віконні ролети з пенозаполненних профілів здатні відчутно знизити рівень шуму в приміщенні: це додатковий плюс для тих, у кого чуйний сон або робота, що вимагає особливої тиші і концентрації. Розрахувати зниження рівня шуму можна
Захист від негоди
Досить опустити ролети на вікнах, і навіть сама погана погода перестане становити загрозу, а килими, предмети меблів і штори не будуть вигоряти на сонці.
Захист від сонця
Віконні ролети здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні і захистити штори, меблі, килимові покриття від вигоряння.
Захист від злому
Вікна, розташовані на перших поверхах, особливо часто привертають увагу грабіжників. Завдяки високій міцності ролети відмінно протистоять механічній дії, забезпечують безпеку мешканців і співробітників будівлі, а також збереження майна.
Економія енергії
При закритих ролети приміщення повільніше остигає і менше нагрівається, завдяки чому взимку вдається скоротити витрати на його прогрівання, а влітку & ndash; на кондиціонування.
Від покупки якісних і красивих ролет на вікна вас будуть відділяти всього 7 простих кроків:
Крок 1. Визначити тип і серію захисного короба.
Крок 2. Вибрати тип профілю.
Крок 3. Визначити розміри профілю.
Крок 4. Підібрати відповідні напрямні шини.
Крок 5. Вибрати зручний варіант управління ролетою.
Крок 6. Вибрати систему замикання.
Крок 7. Визначитися з кольором ролет виходячи з дизайну фасаду (при бажанні колірне рішення можна вибрати і на самому початку).

Ролети серій Classic і Economy

Що спільного між ролетами серій Classic и Economy?

Підвищені характеристики міцності
Використання більш товстої стрічки для профілів (в Economy до 10% , в Classicдо 30% ), для захисних коробів ( до 27% ), більше товстих стінок стандартних напрямних шин (в Economy до 15% , в Classic до 25% ) в порівнянні з окремими виробниками. Це гарантує високу стійкість до деформацій і підвищену міцність ролет при транспортуванні, установці і експлуатації.

Двошарове лакофарбове покриття
Лакофарбове покриття ролетних профілів складається з двох шарів з роздільним випалюванням і має товщину 30 мкм , що в 1,5-2 рази товще одношарового покриття. Двошарове покриття витримує більше 5000 циклів підйому-опускання полотна без потертостей до металу. А це більше 10 років щоденної експлуатації.

рівномірний пенозаполненіе
Рівномірний пенозаполненіе профілів без пустот і порожнин, а також висока щільність піни (м'якої & ndash;70-80 кг / м3, твердої & ndash; 318-322 кг / м3 ) забезпечує стійкість до деформацій і підвищену міцність полотна до вітрових і ударних навантажень. Використання профілів з більш щільною піною веде до збільшення розмірів закриваються отворів.

Широкий вибір технічних рішень
Великий вибір технічних рішень дозволяє підібрати варіант для будівель будь-якого архітектурного стилю і підвищених вимог до комфорту. Це 5 типів коробів & ndash; 20 & deg;, 45 & deg; , круглі, напівкруглі, вбудовані (& laquo; приховані & raquo;). Це суміщені ролети, ролети з вбудованою АМС. Це різні елементи підвісу полотна, що поліпшують експлуатаційні властивості ролет. Це інтелектуальні системи управління і безліч додаткових аксесуарів.

Переваги ролет серій Classic і Economy для покупця

Оптимальне співвідношення ціни і якості
Незважаючи на істотні переваги ролет серії Classic, ціна вище на 18-20% в порівнянні з серією Economy. Для типового котеджу різниця у вартості складе 150-200 євро (типовий котедж & ndash; 8-10 вікон). Покупець може вибрати найбільш оптимальне для нього рішення виходячи з потреб і цільових потреб.

Тривалий термін служби ролет
Висока стійкість до стирання завдяки двошаровій лакофарбового покриття. Воно витримує більше 5000 циклів підйому-опускання без потертостей до металу, що рівноцінно 10 років щоденної експлуатації.
Підвищені характеристики міцності за рахунок більш товстої стрічки захисних коробів, більш товстих стінок напрямних шин, рівномірного пенозаполненія профілів. Це гарантує стійкість до деформацій і підвищену міцність ролет при транспортуванні, установці і експлуатації.

Надійність і безпека
Все ролети можуть встановлюватися в районах з різними вітровими навантаженнями по 2.01.07 (СП 20.13330.2016), в різних географічних точках світу. Профілі серії Classic стійкі до ударних і вітрових навантажень до 850 Па (можна порівняти зі швидкістю вітру до 135 км / год ). Ролети серії Economy закривають до 15% менші отвори, ніж серія Classic.

Привабливий зовнішній вигляд
Всі елементи ролети серії Classic & ndash; полотно, короб, шини & ndash; мають однаковий відтінок завдяки високоякісному покриттю і постійно контрольованому коефіцієнту колірного відмінності.

Оптимальна товщина алюмінієвої стрічки
Для виробництва профілів роликової прокатки і роллформінгових захисних коробів завжди використовується стрічка строго встановленої товщини. Це гарантує стабільні характеристики міцності кожного типорозміру профілю та короба.

Покриття характеризується:

 • високою стійкістю до стирання і подряпин;
 • стійкістю до розтягування, розтріскування і

відшарування;

 • стійкістю до УФ-випромінювання і перепадів температур;
 • високою стійкістю до корозії;
 • стійкістю до дії агресивних середовищ, наприклад, миючих засобів, парів розчинників, лугів і ін.,
 • для екструдованих профілів & ndash; стабільністю блиску глянцевого покриття.
 • рівномірний пенозаполненіе
 • Пенозаполненіе профілів роликової прокатки рівномірне, без пір і порожнин. Це гарантує високу стійкість профілів до навантажень і мінімізує деформацію.
 • Щільність м'якого пінного наповнювача профілів становить 67 & ndash; 70 кг / м , твердого пінного наповнювача & ndash; 318 & ndash; 322 кг / м , що забезпечує найкращі характеристики міцності профілів.
 • Оптимальні параметри намотування полотна
  Геометричні розміри профілів & ndash; понад 13 параметрів & ndash; контролюються щодня в процесі виробництва. Основні показники & ndash; це товщина профілю і висота покриває поверхні профілю. Всі параметри для кожного типорозміру профілю завжди постійні і відповідають заявленим в технічному каталозі значенням.
  Стабільна геометрія і серповидная конфігурація профілів в складі роллетного полотна забезпечують високі і сталі параметри намотування. Це забезпечує комплексну економію на вартості ролет за рахунок застосування бічних кришок і захисних коробів меншого типорозміру.

  Високі антикорозійні властивості
  Стійкість лакофарбового покриття екструдованих профілів до корозії підтверджена сертифікатом SEASIDE. Це актуально для приморських регіонів, для яких характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору і йоду.
  Високі антикорозійні властивості бічних кришок підтверджені випробуваннями акредитованого при Міністерстві архітектури і будівництва Республіки Білорусь науково-дослідного республіканського унітарного підприємства з будівництва & laquo Інститут БЕЛНІЇС & raquo; (Атестат № BY / 112/02/1/0/0290) відповідно до ГОСТ 9.308-85.

  Якісне сполучення всіх конструктивних елементів ролети
  Стабільна геометрія ролетних профілів, захисних коробів, октовалов, якісне лиття бічних кришок і пластикових деталей (капсул, шківів, елементів ручних приводів) гарантують якісне сполучення всіх деталей.

  Асортимент профілів роликової прокатки включає 7 типорозмірів & ndash; AR / 37, AR / 40 (ARH / 40), AR / 41, AR / 45, AR / 52, AR / 55m, AR / 55 (ARH / 55) в 20 кольорах. Варіанти профілів роликової прокатки: з м'яким і твердим пенозаполненіем, перфоровані і неперфоровані. Профілі володіють хорошими тепло-і звукоізоляційні характеристики.

  Асортимент екструдованих профілів & ndash; 3 типорозміру & ndash; AER42, AER44 / S, AER55 / S. Профілі пропонуються з фактурою покриття шагрень в 5 кольорах і глянець в 19 кольорах. Ролетні системи, вироблені з екструдованих профілів, відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок профілів і наявності поперечного ребра жорсткості.

  Системи управління ролетами

  Асортимент ручних приводів для управління ролетами:

  • стрічковий інерційний привід (до 15 кг);
  • шнурової інерційний привід (до 15 кг);
  • шнурової привід редуктора (до 20 кг);
  • воротковий привід (до 35 кг);
  • кордовий привід (до 80 кг);
  • пружинно-інерційний механізм (від 6 до 80 кг).

  Всі ливарні деталі: пластмасові корпусу укладальників, шківи, капсули, направляючі для стрічки, шнура і корду & ndash; мають акуратний зовнішній вигляд без затекло від лиття.

  Широкий вибір колірних рішень

  Широка колірна гамма профілів і комплектуючих для ролетних систем & ndash; 20 кольорів для профілів роликової прокатки, 19 кольорів для екструдованих профілів & ndash; забезпечує різноманітні варіанти поєднань ролет з фасадом будівлі. Залежно від кольору ролетні системи можуть зливатися з фасадом або навпаки, служити яскравим елементом, створюючи оригінальні та індивідуальні рішення.
  Колірна гамма обрамлення ролетних систем також представлена ​​в широкій палітрі кольорів:
  захисні короби 20 & deg; і 45 & deg; & Ndash; 14 кольорів ;
  захисні круглі / напівкруглі короба і бічні кришки; направляючі шини і кінцеві профілі & ndash; 19 кольорів з глянцевою поверхнею і 6 кольорів з шагреневої поверхнею.
  Можна підібрати різні поєднання кольору полотна і обрамлення ролети. Наприклад, полотно під колір фасаду будівлі, а обрамлення & ndash; під колір покрівлі або навпаки.

  енергозбереження

  Ролетні системи & ndash; ефективний засіб енергозбереження

  Щоб в будинку завжди була затишно і комфортно, тепло взимку і прохолодно влітку, необов'язково постійно використовувати дорогі обігрівачі та кондиціонери. Установка ролет на вікна дозволить підтримувати ідеальну температуру в будинку і при цьому заощадити гроші.

  Взимку & ndash; економія на опаленні приміщення. Між вікном і ролетою утворюється повітряний прошарок, яка виконує функцію термоса і зберігає тепло взимку.

  Летом – экономия на кондиционировании помещения. Роллета блокирует до 80% тепловой энергии снаружи окна, предотвращая его нагрев и рассеивание теплоты внутрь помещения (в отличие от жалюзи, которые установлены изнутри окна). При этом температура внутри помещения снижается на 5°С и более.

  00 незабарвлений

  01 білий

  02 коричневий

  03 сірий

  04 бежевий

  06 небесно-блакитний

  07 червоний-рубін

  08 сріблястий

  10 чорный

  11 молочний

  13 антрацит

  14 світло-бежевий

  15 зелена-ялина

  16 блакитно-синій

  19 золотий-дуб

  20 жовтий

  21 кремовий

  22 темно-коричневий

  23 слонова кістка

  24 темно-бежевий

  25 зелений-мох

  26 темно синій

  29 бронза

  31 перлинно-білий

  33 світло сірий

  35 блідо-зелений

  36 пастельно-блакитний

  39 ірландський-дуб

  41 білий

  49 вишня

  53 сірий-кварц

  59 горіх

  A00_E6 срібло

  A03_E6 бронза

  A06_E6 шампань