0 товар(ів) : 0.00UAH
Жалюзі горизонтальні Venus пласка система
Рейтинг товару:
Розмір
Тип фіксації
Сторона керування
Колір ламелі
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
Виберіть колір карнизу Venus
UAH шт.

Жалюзі Venus є сучасною високотехнологічною конструкцією серед інших видів жалюзі. Особливий вид установки "між штапиків" дозволяє заховати карниз всередині світлового прорізу завдяки чому вся конструкція не висить на рамі і встановлюється зменшуючи кут відкривання вікна.

 • Ширина ламелей: 25мм або 16мм;
 • Матеріал ламелей: алюміній, натуральне дерево, бамбук;
 • Тип фіксації: металевий трос;
 • Тримач ламелей: драбинка;
 • Карниз: плоский з декоративною накладкою;
 • Колір декоративної накладки: білий. коричневий, золотий дуб;
 • Механізм управління: ланцюговий, поворот і підйом ламелей здійснюється за допомогою одного ланцюга;
 • Максимальна ширина: 1500мм,
 • Максимальна висота: 2500мм.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Жалюзі Venus

Сучасні металопластикові та дерев'яні вікна зі склопакетами відкриваються в кілька положень. Це і стало причиною появи жалюзі Венус (Venus), які відрізняються від стандартної горизонтальної конструкції системою управління і способом кріплення. Завдяки їй з'явилася можливість повного прилягання до склопакету і віконній рамі. Тепер при зміні положення стулок жалюзі не провисають, а регулювання системою стала можлива за допомогою одного ланцюжка.

Горизонтальні жалюзі Венус: конструкція

Даний тип жалюзі - це практичне і одночасно сучасне рішення для будь-якого інтер'єру. Конструкція складається з плоского карниза вгорі і ламелей шириною 25 або 16 мм. Вони пов'язані між собою в одну систему тасьмою, а пластикова ланцюжок використовується для підняття і повороту алюмінієвих планок.

Жалюзі з системою Venus з товщиною ламелей 25 мм можуть бути виготовлені з пробивкой, яка дозволяє створювати повне затемнення в приміщеннях. А близькість конструкції до склопакету тільки підсилює цей ефект.

Алюмінієві жалюзі Venus - ідеальний варіант для тих, хто хоче захистити свій будинок або офіс від яскравого сонця і сторонніх поглядів. Крім простої конструкції, ви отримуєте гарний зовнішній вигляд жалюзі Венус і звільняєте віконний отвір від громіздких конструкцій. Тепер прикрашати вікна квітковими горщиками і іншим декором можна без проблем. А відкривати або закривати стулки ви зможете без всяких незручностей.

Жалюзі Венус: переваги та особливості

Горизонтальні жалюзі з системою Venus (Венус) стають все більш популярними. На користь такого вибору говорить зручність використання і лаконічний зовнішній вигляд.

Якщо порівнювати їх зі стандартними системами, то горизонтальні жалюзі Венус володіють такими перевагами:

 • компактний розмір, який досягається за рахунок тонкощі карниза;
 • довговічний і простий механізм управління;
 • лаконічний зовнішній вигляд за рахунок прилягання до скла і рами;
 • єдина многокомандная

система управління (один ланцюжок повертає і піднімає ламелі);

 • система похилій фіксації в комплекті.
 • Відмінною рисою системи Venus є розташування конструкції. Вона знаходитися максимально близько до склопакету. А плоский карниз, який є частиною кріплення, виглядає естетично і не псує зовнішній вигляд віконних прорізів. Завдяки щільному прилягання вдається досягти повного перекриття природного освітлення. А це особливо важливо для офісів, будинків і навчальних закладів, де є необхідність використання відеопроекторів. Не менш добре вони підійдуть і для часткового затемнення і забезпечать м'яке освітлення. Всі операції по регулюванню кута нахилу і висотою ламелей відбуваються шляхом маніпуляцій ланцюжком. Для вікон аркових форм можна замовити карниз округленої форми.

  Купити жалюзі Венус за вигідною ціною

  Перша в Україні онлайн-фабрика пропонує вибрати і замовити жалюзі Венус з доставкою по всій Україні за індивідуальними мірками. Тепер немає необхідності викликати замірника до себе. Досить просто внести параметри ваших віконних прорізів в наш онлайн-калькулятор, і дізнатися вартість готової системи. Компанія Pro-Shto використовує тільки якісні комплектуючі і фурнітуру для своїх виробів, що є гарантією довговічності всієї конструкції.

  Ми працюємо як з приватними особами, так і з оптовими покупцями. А можливість збирати вироби на власному виробництві дозволяє виконувати замовлення в максимально короткі терміни.

  Горизонтальні Venus жалюзі від компанії Pro-Shto створюють ідеальне ціле з вікном і гармонійно виглядають в будь-яких інтер'єрах - від класики до мінімалізму.

  Купити горизонтальні жалюзі Venus Купити алюмінієві жалюзі Венус

  Усі товари

  У розділі представлені всі новинки та спецпропозиції щодо сонцезахисних систем