0 товар(ів) : 0.00UAH
Римські штори
Рейтинг товару:
Розмір
ліва Сторона управління
Типи римських штор
Тканина римські штори
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

Ми пропонуємо купити римські штори на карнизі coulisse (закритого типу). Перед оформленням замовлення определітіесь який тип збірки Вас цікавить і повідомте дані фахівцеві.

  • Характеристики штори:
  • Максимальна ширина: 2000мм;
  • Максимальна висота: 2000мм.

Розміри прораховуються з урахуванням карниза.

Штора встановлюється як на стулки так і на віконний отвір або на стіну. При установці на стіну на розмір отвору рекомендується додати 5-10см щоб перекрити бічні зазори між схилами і тканиною.

 

Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Римські штори

Римські штори це вишуканий елемент декору інтер'єру, який прекрасно підійде як для сучасних, так і для класичних варіантів дизайну. В асортименті є безліч тканин і колірних рішень, що підходять під різні забарвлення і стилі інтер'єру. Основною відмінністю римської штори є можливість використання більш щільних тканин, ніж на рулонних шторах це відбувається на увазі особливостей конструкції римської штори, а саме при підйомі тканини вона не намотується на вал, а збирається в акуратні складки, які піднімаються у верхню частину вікна. У такому положенні штора завжди займає невелике місце біля карниза. Римські штори встановлюються як на окремі стулки, так і на отвори, але основне призначення схиляється в бік великих вікон, адже чим більше штора, тим красивіше вона буде складатися. Установка на невеликі стулки також можлива, але буде зменшена пропорційно до розмірів стулки, так як штора незалежно від розміру повинна правильно функціонувати. Додатковою перевагою римської штори є індивідуальний пошив, Ви можете вибрати різний тип збірки, він впливає на те, як римська штора буде виглядати в зібраному вигляді, повністю підніматися або частково, збиратися в кілька складок або залишати невелику частину статичною. Кожен тип збірки суто індивідуальний і добре підходить як для різних типів інтер'єру, так і дозволяє управляти шторою різними способами. Доглядати за римськими шторами простіше ніж за рулонними тому як є можливість зняти тканину з карниза і випрати, але з за більш щільної текстури такі тканини сильніше збирають пил на відміну від тонких рулонних з різними просоченнями. Римська штора завжди буде актуальною і доречною для всіх інтер'єрів, навіть в сучасному світі її неповторний стиль залишається актуальним і затребуваним. Рекомендується частіше пилососити римські штори замість прання, так як будь-який вплив хімічних засобів потенційно зменшує термін служби тканини.

Варто враховувати, що навіть при всіх наявних плюсах римські штори не позбавлені недоліків. Щільні тканини на великих вікнах можуть складатися в пристойних розмірах стопку. Велика кількість тканини трохи знижує його функціональність. Наприклад, при установці римської штори на отвір вона перекриє верхню частину вікна навіть у зібраному вигляді, ніж може згодом заважати відкриванню стулки. Також враховуйте, що римська штора працює за аналогією з рулонної, тобто рухається тільки вертикально і не має на увазі можливості прибрати тканину в сторону. Також крім стандартного виконання з одного тканиною бувають комбіновані варіанти, в яких використовується два типи тканини різних відтінків або квітів. За допомогою таких комбінацій можна створити унікальний виріб, яке буде тільки в вашому інтер'єрі. Установка римських штор не вимагає особливих навичок і знань, досить закріпити кілька кронштейнів на стіну і встановити на них карниз. Штора поставляється вже в зібраному вигляді і ніяких додаткових маніпуляцій по збірці проводити не потрібно. При монтажі на откривную стулку римські штори можуть бути обладнані додатковими елементами фіксації за допомогою, яких тканина не буде бовтатися навіть якщо поставити режим провітрювання. Замовити римські штори тепер стало набагато простіше за допомогою спеціального калькулятора абсолютно кожен може зібрати штори під індивідуальний розмір. Он-лайн калькулятор дозволяє вибрати відтінок тканини, тип складання і сторону управління на якій буде розміщуватися ланцюжок. Також при введенні розмірів ви відразу отримаєте актуальну вартість з урахуванням обраної тканини і типу збірки. Завдяки таким можливостям ви можете самостійно провести прорахунок вже готового виробу без залучення фахівців.