0 товар(ів) : 0.00UAH
Москітні сітки роллетного типу
Рейтинг товару:
Розмір
Тип заглушок
Тип сітки
UAH шт.

Москитная сетка фиксируется на специальный вал при помощи которого обеспечивается мобильность конструкции. Для открывания сетки достаточно потянуть за ручку и размотать ее на окно, благодаря такой конструкции достигается максимальное удобство и компактность изделия. При необходимости сетку также можно с легкостью убрать из окна без демонтажа всей конструкции что намного удобнее по сравнению с классическими вариантами рамочных сеток.

Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Москітні сітки роллетного типу для вікон та дверей

Віконний і дверний аксесуар, який у сучасних споживачів користується широким попитом, так як виконує важливу практичну функцію. А ще захищає приміщення від попадання пилу, сміття з вулиці, тополиного пуху і комах (але при цьому вона не перешкоджає попаданню свіжого повітря і сонячних променів). Таке призначення москітної сітки. Москітна сітка роллетного типу: особливості конструкції Москітна сітка роллетного типу встановлюється зовні на віконну або дверну раму. Індивідуальні особливості конструкції забезпечують зручне відкривання і закривання і надають безперешкодний доступ до вікна або на балкон. Конструкція москітної роллетной системи складається з направляючого профілю, згорнутої в рулон сітки, натяжна пружини, пластикових фіксаторів, горизонтальної або вертикальної планки з ручкою, короба. Короб, виготовлений з високоякісного алюмінію, монтують у верхній частині вікна чи двері. У ньому після змотування зберігається сітка. Механізм всередині короба дозволяє швидко розгорнути і згорнути її. Систему управління забезпечують ролетні напрямні, які кріпляться з боків віконного отвору і дозволяють рухатися москітної сітки в будь-якому напрямку, опускати і фіксувати її на певній висоті, змотувати в короб. Для поліпшеної ізоляції на напрямні встановлюють щіточки ущільнювачі. Сітка - це скловолокно (фиброволокно, скловолокно) сірого кольору з розміром отворів 1 мм. У нижній частині конструкції встановлюють фіксуючу ручку. Додатково може комплектуватися гальмівним механізмом, який дозволяє плавно або частково змотувати конструкцію і не дозволяє на швидкості нижній планці рулонної сітки заглиблюватися, якщо її випадково опустити. Кріпиться москітка за допомогою шурупів. Рулонні антімоскіткі можна зберігати, не знімаючи, на віконному або дверному прорізі протягом зимового періоду, оскільки короб захищає полотно від негативного впливу навколишнього середовища і дозволяє збільшити термін експлуатації. види конструкцій Рулонні москітні сітки бувають двох видів за типом відкривання: вертикальні - відкриття і закриття виконується по

вертикалі; горизонтальні - рух виконується в горизонтальному напрямку, з урахуванням боку відкриття стулок вікон або полотна двері. Найчастіше зустрічаються москітні сітки з вертикальним відкриванням. переваги конструкцій Москітні сітки роллетного типу - це простий і естетичний спосіб захистити приміщення від мух або комарів. Такі москітні сітки підходять для звичайних і мансардних вікон. Принцип роботи нагадує роллету закритого типу. Завдяки пружинному механізму сітка плавно опускається і піднімається. Якщо ви ненароком погано закріпили сітку, вона повільно підніметься вгору. Основні переваги: 1. Алюмінієвий профіль надійно кріпиться до вікна, а широкий вибір кольорів зробить профіль майже непомітним і не зіпсує зовнішній вигляд фасаду. 2. Конструкція не заважає експлуатації вікон, не створює шуму під час дощу або сильного вітру. 3. Для кращого прилягання і захисту від комах профіль і нижня частина сітки оснащені додатковим футром. 4. Касетна москітна сітка проста в експлуатації та догляді. 5. Знімати її на осінньо-зимовий період немає необхідності, що є прекрасним рішенням для власників невеликих квартир. Якщо ви хочете купити надійну москітну сітку, яка прослужить не один рік, пропонуємо вам розглянути широкий асортимент на нашому сайті. В пару до роллетной москітну сітку вам також може знадобитися москітна сітка на двері, тому не забудьте заглянути у відповідний розділ. Москітна сітка: ціна, де купити На нашому сайті https://pro-shto.com.ua представлений великий асортимент якісних товарів. У виробництві використовуємо тільки висококласні комплектуючі, завдяки чому сітки характеризуються міцністю, зручністю, естетичністю. Купити рулонну антімоскіткі можна в місті Полтава або замовити через наш інтернет-магазин, доставка здійснюється по всіх населених пунктах країни .. На москітні сітки роллетного типу ціна розраховується з урахуванням розмірів, типів заглушки і типу сітки.