0 товар(ів) : 0.00UAH
Ролети тканинні Besta Standart 25 (металл. кріпл.)
Рейтинг товара:
Розмір
Управление
Фиксация
Кликните для выбора ткани (Скачать каталог)
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
UAH шт.

Система Standart 25 призначена для свободновісящая ролет на трубі Ø24мм, що кріпляться на стіну або стелю. В системі застосований новий механізм з великою силою гальмування з механізмом ланцюжка приводом. Система має комплект металевих кронштейнів, які роблять можливим монтаж у всіх площинах з регулюванням по горизонталі і вертикалі.

  • Максимальна ширина: 1800мм;
  • Максимальна висота: 3000мм;
  • Колір фурнітури: білий, коричневий;
  • Тип системи: відкрита;
  • Напрямні: немає;
  • Механізм управління: ланцюговий;
  • Сторона управління: ліва / права;
  • Тип фіксації: струна, магніти.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Ролета тканинна система Standart 25

Призначення ролет Стандарт 25

Besta Standart 25 розроблена для прорізів середніх і великих розмірів. Великий вал, діаметром 25мм дозволяє помістити на нього більшу кількість тканини а відповідно збільшити габарити виробу до 2.5м в ширину і 3м в висоту. При збільшенні розмірів рулонної штори збільшується загальна вага виробу, тому в системі Standart використовуються посилені металеві кронштейни для фіксації вала, а також більш міцний ланцюг управління.
Доступні варіанти монтажу системи: -на стулку вікна; -на отвір; -в отвір. З причини міцності конструкції дана система дозволяє застосувати 90% тканин з асортименту без обмежень за габаритами виробу. Деякі види термо тканин, а також тканини BlackOut мають значну вагу і відповідно знижують максимально можливі розміри ізделія.Прі використанні подібного роду тканин для перекриття великих отворів ми рекомендуємо використовувати систему Standart 35 для більш тривалого терміну служби. При монтажі системи Стандарт 25 на отвір, найбільш ефективним варіантом для 100% затемнення великого простору - буде тканина Блекаут + система Standart 25 + П-образні напрямні, що дозволить використовувати штору навіть в ролі екрану для проектора. Так само як і mini система в Standart 25 є можливість установки додаткової фіксації, такий як "струна" або "магніти".

Рулонні штори на вікна вже точно дозволять Вам забезпечити відокремленість, а разом з тим, надійний та ефективний захист приміщення від яскравих сонячних променів. При цьому Ви завжди зможете регулювати рівень освітленості - для цього конструкція передбачає можливість опускати полотно до будь-якого необхідного рівня. Механізм управління рулонними шторами досить простий & ndash; полотно тканини піднімається вгору, згортаючись в рулон. Управляти рулонними тканинними жалюзі можна за допомогою механізму ланцюжка шнура.

Переваги рулонних штор

Стандарт 25

Головною перевагою, яким наділені рулонні штори на пластикові вікна, є те, що на відміну від горизонтальних і вертикальних жалюзі, рулонні штори мають ціле (суцільне) полотно, яке може бути представлено тканиною самої різної фактури, кольору або мати оригінальний малюнок. Виготовляють таке полотно зі спеціальних матеріалів, на які нанесені пилевідштовхуючий, антибактеріальна і навіть антистатична просочення, які начисто позбавляють господинь від постійних проблем, які зазвичай виникають при використанні традиційних тканинних штор.

Ми закуповуємо тканини для виготовлення рулонних штор у європейських постачальників, що займають лідируючі позиції на даному ринку, і тому Ви можете бути з точністю впевнені, що можете купити рулонні штори не тільки в кімнати, але і в вітальню, дитячу або на кухню, де вони виглядають виключно доречно і практично, а також замовити установку рулонних штор в технічні приміщення. Крім того, всі рулонні тканини покриті спеціальним складом, що виключає вигоряння і сприяє довгому терміну служби виробу.

Однак краса, не єдине, що має характеризувати рулонні штори на вікна. При виборі обрамлення для вікон приміщення не можна забувати і про зручність. І наші рулонні жалюзі здатні задовольнити всіх покупців. Вони характеризуються компактними розмірами, що робить їх використання неймовірно зручним і абсолютно не збирають на своїй поверхні пил і бруд. Крім того, існує можливість кріплення рулонних жалюзі не над віконним прорізом, а безпосередньо в отвір, завдяки чому підвіконня залишається повністю вільним.

Купити тканинні ролети Стандарт 25 можна за допомогою онлайн-калькулятора або за контактними телефонами у менеджера. Всі замовлення виконуються за індивідуальними розмірами. Замовте рулонні штори на системі Standart 25 у виробника і отримаєте низькі ціни прямо зараз!

Всі вироби ТМ "Pro-Shto" тестуються на відповідність стандартам якості, максимально готові до використання кінцевим споживачем і можуть бути встановлені без участі монтажних бригад.