0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонна штора відкритого типу Besta mini
Рейтинг товара:
Розмір
Фиксация
Управление
Кликните по ткани для выбора (Скачать каталог)
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
Цвет системы
UAH шт.

Система MINI BESTA призначена для вільно-висячих ролет. Система має два види самогальмуючі механізми які встановлені на трубу ø17 мм. Це надзвичайно проста, практична і надійна система має різні можливості кріплення.

 • Максимальна ширина: 1600мм;
 • Максимальна висота: 2500мм;
 • Колір фурнітури: білий, коричневий, золотий дуб;
 • Тип системи: відкрита;
 • Напрямні: немає;
 • Механізм управління: ланцюговий;
 • Сторона управління: ліва / права;
 • Тип фіксації: струна, магніти.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Відгуки користувачів:

Рулонна штора відкритого типу Besta mini

Рулонні штори Mini Besta

Рулонні штори міні є ідеальним бюджетним варіантом серед великої кількості інших сонцезахисних систем. Mini система складається з ряду пластмасових комплектуючих високої якості, поліестрової тканини, а також алюмінієвих підсилювачів. З причини простоти конструкції ми отримуємо легкість в монтажі, а також мінімум декоративних і функціональних елементів які збільшують вартість виробу. У даній системі використовуються механізми і комплектуючі від польської компанії Besta, які зарекомендували себе як якісний продукт за доступною ціною. Збірка штор проводиться висококваліфікованою командою фахівців навчених сучасними методами компонування. Основне призначення даної системи це установка на стулку вікна. Ситема має обмеження по ширині і висоті. Гарантійна ширина виробів Mini Besta 1250мм, а висота залежить від параметрів намоту тканини.

Застосування штори Міні

Рекомендується встановлювати тканинні ролети міні на віконні стулки. Якщо ширина виробу більше встановлених обмежень ми рекомендуємо використовувати системи Standart25 або Standart35 в залежності від параметрів отвору. За допомогою вбудованого візуалізатора Ви можете замовити унікальну в своєму роді штору, яка буде виготовлена індивідуально під Ваше вікно.

Фіксація для тканинних ролет

Система Mini додатково може бути укомплектована фіксаторами які встановлюються на поворотно / відкидні вікна для утримання тканини в площині вікна.
1) комплект "Струна" - в даний комплект входить спеціальна волосінь і натягувач для неї, завдяки яким штора їздить по струні як по "рейках" і не рухається при поривах вітру або на відкривних стулках.
2) комплект "магніти" - два неодімових магніту кріпляться до нижнього обважнювачі тканини і утримують Вашу штору в нижньому положенні (закритому). Недолік такого роду фіксації є робота тільки коли штора повністю закрита. Але при

установці на "глухі" стулки це не суттєво.

Всі вироби ТМ "Pro-Shto" тестуються на відповідність стандартам якості, максимально готові до використання кінцевим споживачем і можуть бути встановлені без участі монтажних бригад.

Завдяки великому вибору тканин є можливість встановити рулонні штори в офісі, на кухні, в коридорі, в спальні, в залі. Для виготовлення рулонних штор використовуються тільки тканини зі спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими, антибактеріальними просоченнями. Крім того, тканини просочують складом, які запобігає вигоряння і підсилює зносостійкість рулонних штор. Тканина, з якої виготовлені рулонні штори містить поліестер і не вигорає навіть на сонячній стороні. Величезний вибір кольорів і відтінків дозволить прикрасити Ваше вікно в стилі інтер'єру. Купити рулонні штори в Україні можна в компанії pro-shto по телефону.

Переваги рулонних штор на відкритій системі:

 • Тканинні ролети захищають приміщення від палючого сонця і сторонніх поглядів.
 • Запобігають нагрів приміщення (значно заощаджуючи на кондиціонуванні).
 • Завдяки тканини BlackOut дають повне затемнення в приміщеннях з встановленими проекторами, дитячих кімнатах, спальнях.
 • Захищають від вигорання меблі, паркет, гардини та інші предмети інтер'єру.
 • Захищають від відблисків телевізори та монітори комп'ютерів, створюючи в приміщенні природне денне освітлення.
 • Тканинні ролети відштовхують пил і не вигоряють на сонці.
 • Відмінно поєднуються з гардинами і портьєрами.

Замовляйте тканинні ролети на відкритій системі в онлайн-фабриці Pro-shto. Тільки у нас Ви отримаєте готові вироби без посередників за найнижчими цінами. Всі штори виробляються за індивідуальними розмірами і ідеально підходять для різних всіх вікон. В наявності

Купити рулонні штори міні тканинні ролети міні

Всі вироби ТМ "Pro-Shto" тестуються на відповідність стандартам якості, максимально готові до використання кінцевим споживачем і можуть бути встановлені без участі монтажних бригад.