0 товар(ів) : 0.00UAH
FAQ

Всі представлені у нас системи для рулонних штор встановлюються за допомогою саморізів. Існує ще 2 варіанти установки, на спеціальні кронштейни для откривних стулок і на клейку стрічку. Кронштейни для стулок притискають ущільнювальну резітнку, чим заважають правильній роботі вікна, а у випадку з клейкою стрічкою, при відкриванні та закриванні штори на фіксатори доводиться додаткове навантаження тому як ви тягнете її вниз щоб прокрутити механізми. І не завжди клейка стрічка може витримати вагу самої штори + навантаження при відкриванні. Щоб уникнути падіння штор на голову клієнта ми рекомендуємо фіксувати її тільки за допомогою саморізів.

Тканини для всіх видів штор оброблені пилевідштовхуючий просоченням з цього не накопичують пил і особливого догляду не потрібно. У разі появи незначних забруднень, штору можна протерти вологою губкою зі слабким мильним розчином. Прати тканини категорично не рекомендується так як вони втратять форму і повернути їм первозданний вигляд вже не вдасться.

Тканини для рулонних штор підготовлені до умов постійного знаходження на сонці, але як і всі інші матеріали вони не вічні і з часом можуть вигоріти і втратити колір. Завдяки засобам захисту цей процес відбувається не відразу і розтягується на кілька років, але сказати що тканина не вигорає зовсім - не можна.

Стандартний термін виконання замовлення до 3-х днів, але він може збільшуватися до 5 днів в сезон.

На вартість впливає обраний тип системи, тканину а також розміри вікна.

Blackout це спеціальна серія тканин зі ефектом 100% затемнення. У даній серії зовнішня сторона тканини знаходиться на гумовій основі, гума не пропускає сонячне світло за рахунок чого і створюється ефект повного затемнення. Серія блекаут часто використовується для спеціальних приміщень до вимог до затемнення або в спальню при необхідності денного сну. В інших випадках достатньо стандартних тканин які частково пропускають світло, з ними набагато комфортніше знаходиться в приміщенні.

Будь-яка тканина дозволяє захиститися від прямих сонячних променів. Не варто зопалу брати Blackout бо штору доведеться тримати частково відкритою для вступу світла в приміщення, особливо в кухню або вітальню де сонце повинно бути завжди.

Якщо в системі є декілька варіантів кольору, його можна вибрати при оформленні замовлення на сайті. Система MINI найчастіше може бути в білому або коричневому кольорі а закриті системи як UNI і UNI-П в білому, коричневому, горіх, золодой дуб і махагон. Зверніть увагу: колір системи впливає на вартість усього виробу.

Всі системи монтуються на саморізи і ми не рекомендуємо установку іншими способами.

Механізми штор займають 45мм, відповідно від стулки до укосу має бути відстань не менше 45мм інакше кут відкривання зменшиться.

Що відображають тканини використовуються для відсіювання тепла, вони відображають частину сонячного світла завдяки чому вікна і штори менше нагріваються при інтенсивному сонячному світлі.

Короб і напрямні в системах закритого типу виготовлений з алюмінію покритого фарбою. Також є варіанти з ламінуванням в кольорі золотий дуб.

Кожна система має свої допуски по можливій ширині і висоті вироби, це зделано через навантаження на вал і механізми. Якщо калькулятор не дозволяє замовити штору потрібного розміру значить потрібно перейти на іншу систему, вони розставлені від меншої до більшої в порядку зростання від MINI і далі Standart25 і Standart35. Системи "стандарт" обладнані посиленими механізмами і металевими кронштейнами спеціально для штор великих розмірів.

Стандартні горизонтальні жалюзі мають кілька інструментів управління, найчастіше це палиця для повороту ламелей і шнур для підйому і опускання. У разі моноуправленія система обладнана одним ланцюжком яка спочатку повертає ламелі а далі піднімає вгору по аналогії з рулонними шторами. Моноуправленіе це Сучасне варіант який набагато зручніше класскіческіх механізмів, таким управлінням обладнані жалюзі на системах Venus і Magnus.

Система UNI має плоскі напрямні і встановлюється тільки на стулки з глибиною штапика не менше 15мм. Система UNI-П в свою чергу обладнана П-подібний напрямними які створюють необхідний простір для тканини з цього вона встановлюється як на стулки будь-якого типу так і на віконні прорізи.

Ми надаємо повний перелік комплектуючих для всіх видів ізделік оптом і в роздріб. Для ремонту штор і жалюзі є готові ремкомплекти які дозволяють замінити всі механізми і кронштейни на нові.

Алюмінієві жалюзі не вимагають особливого догляду, досить стерти пил і вони будуть як нові. Для цього скористайтеся вологою губкою. У випадках сильного забруднення слід скористатися слабким мильним розчином.

Горизонтальні жалюзі найкраще показують себе при установці безпосередньо на стулки. Також є варіант установки на віконний отвір або на стелю, але це більш рідкісні варіанти монтажу.

Для повороту ламелей скористайтеся тростиною, якщо потрібно повністю підняти всі жалюзі вгору це здійснюється за допомогою шнура.

Установка жалюзі здійснюється за допомогою саморізів, це не шкодить пластиковим вікнам. Після установки вікна не будуть потіти, так як жалюзі добре пропускають повітря завдяки безлічі дрібних ламелей.

На кухню можна встановити всі типи жалюзі як тканинні так і алюмінієві. Алюмінієві в свою чергу не схильні до дії температур і прості в догляді, навіть у випадках значних забруднень алюміній не боїться вологи і легко відмивається вологою губкою.

Жалюзі підготовлені для установки на вікно. Алюмінієві ламелі при сонячному світлі не виділяють шкідливих речовин, тому без проблем можна встановлювати їх навіть в дитячу кімнату.

Якщо штори замовляються в різний час, тканини з різних серій можуть відрізнятися на підлогу тони. Також враховуйте що старі штори поступово вигоряють на сонці і втрачають яскравість, в зв'язку з цим нові штори можуть здаватися більш яскравими.

Всі види жалюзі і штор можуть бути обладнані системою фіксації. При замовленні жалюзі на откривние стулки її слід додавати відразу з заводу. Також якщо жалюзі вже встановили на стулку, але вони бовтаються, фіксатори можна додати вже після установки.

Для кріплення жалюзі необхідно провести замір згідно з інструкцією і при установці закріпити кілька кронштейнів по горизонтальному рівні. Тому встановити жалюзі самостійно не складе труднощів. Якщо самостійна установка неможлива, ви завжди можете звернутися до монтажникам і вони допоможуть з установкою жалюзі будь-якої складності.

Найчастіше перед установкою підвісної стелі слід вказати майстрам що на нього також будуть кріпитися жалюзі, майстри в такому випадку підготують заздалегідь заставні для кріплення карниза. Якщо заставних немає, установка можлива на силові елементи конструкції якщо такі є в безпосередній близькості до вікна.

Кращою відповіддю буде - не можна. Як в пральній машинці так і вручну. Тканина для штор легко можна пошкодити не кажучи про спеціальні просочення які можуть з неї зійти. Горізнотальние жалюзі складно випрати так як ламелі досить крихкі і при невеликих зусиллях легко пошкоджуються.

Рулонні штори не можна прати або цілком замочувати у воді. При такому впливі тканини можуть легко пошкодитися, а при використанні порошку можна смисть з тканини фарбу. Тому у всіх інструкціях по догляду за рулонними шторами, максимум рекомендується пройтися по ним щіткою або вологою губкою, але ні в якому разі не замочувати тканини у воді цілком.

Кожен вид жалюзі призначений для своїх цілей. Наприклад горизонтальні жалюзі частіше встановлюються на віконні стулки і закривають невеликі світлові прорізи. Вертикальні жалюзі навпаки, чим більше вікно тим краще, на маленькі вікна встановлювати такі жалюзі не слід, тому як їх призначення установка на великі світлові прорізи. Ви можете звернути увагу що вертикальні жалюзі частіше використовуються в офісах або школах а горизонтальні в домашніх умовах.

Всі вироби виготовляються за індивідуальною ціною в залежності від обраної тканини і розмірів виробу. Вартість прораховується виходячи з безлічі чинників. Тому ви завжди можете замінити один з них і самостійно вплинути на вартість виробу. Наприклад при заміні тканини можна як збільшити вартість виробу в кілька разів так і здешевити його, не змінюючи при цьому розміри.

У вертикальних жалюзі максимальна фактична довжина виріб становить до 6м. Але ми не рекомендуємо перевищувати 2,8 м на одному виробі так як занадто велика ширина збільшує навантаження на всі механізми управління.

На нашому сайті знаходиться онлайн калькулятор в якому завжди актуальні ціни, введіть розміри вікна по штапики і ви побачите актуальну вартість готової штори. Також при виборі різних тканин вартість буде змінюватися тому як тканину один з факторів, що впливають на вартість виробу.

Виробництво знаходиться в місті Полтава. Також розміщені бренд зони в інших містах для ознайомлення з асортиментом або для самовивозу.

Вертикальні жалюзі не вимагають особливого догляду бо тканина покрита пиловідштовхуючими просоченнями. При сильних забрудненнях достатньо протерти жалюзі вологою губкою.

На нашому сайті знаходиться онлайн калькулятор який відразу відображає актуальну вартість готового виробу. Після прорахунку ви відразу можете оформити замовлення і оплатити його за актуальною вартості.

Система венус складається з плоского карниза який не займає місця на віконній рамі. Також обладнані моноуправленіем за допомогою одного ланцюга на відміну від класичних де використовується шнур і тростину.

Ламелі для жалюзі виготовлені з алюмінію і пофарбовані. Вони не вигоряють на сонці і не жовтіють. Також на сайті представлені жалюзі з дерева і бамбука, натуральні матеріали покриваються спеціальним лаком для захисту від пилу і сонячних променів.

Скористайтеся системою венус, такі жалюзі обладнані плоским карнизом, всі механізми управління разом з карнизом знаходяться між штапиком і не займають багато місця.

Жалюзі з натурального дерева виконані з канадської липи (Basswood) і з натурального бамбука. Обидва матеріали підготовлені для розміщення на вікні і захищені від пилу і вигорання.

Всі тканини для рулонних штор і систем день-ніч покриті пиловідштовхуючими просоченнями. з цього при догляді не рекомендується повністю замочувати тканину і використовувати сильнодіючі засоби для чищення так як вони можуть посеред просочення і тканину почне сильніше збирати пил.

Тканини для римських штор трохи щільніше ніж в рулонних шторах і дозволяє делікатне прання.

Ми самі є виробником з цього контролюємо якість всіх виробів самостійно.

Вартість штори залежить від ціни тканини. Існують як бюджетні серії тканин так і преміум сегмент з цього вартість може сильно відрізнятися в залежності від обраної тканини. В онлайн калькуляторі Ви завжди можете переключитися між різними тканинами і побачити як змінюється вартість виробу.

При вимірі досить отримати ширину і висоту стулки по штапики, тому ніяких складнощів в вимірі виникнути не повинно. Аналогічна ситуація з монтажем, досить закріпити пару кронштейнів за допомогою саморізів. Якщо у Вас виникли додаткові питання, наші фахівці нададуть Вам консультацію по вимірах і монтаж або направлять фахівця.

Так, після демонтажу можуть залишитися отвори від шурупів, на їх місце можна встановити аналогічні жалюзі, або закрити отвори білим силіконом і їх буде не видно.

Так, короб висотою 45мм і якщо від стулки до укосу невелику відстань, то короб може упиратися і зменшувати тим самим кут відкривання вікна. При установці відкидний стулки на провітрювання таких проблем не виникає. Також при необхідності можна встановити більш компактні системи.

На сайті знаходиться безліч різних систем від алюмінієвих і дерев'яних до тканинних. При виникненні проблем з вибором штори ми рекомендуємо ознайомитися зі статтями в нашому блозі, в ньому описані переваги та недоліки всіх систем що дозволяє визначитися при виборі штор і жалюзі.

Ні, на нашому сайті розрахунок проводиться через онлайн калькулятор і відразу з'явиться відповідна ціна без дзвінків і очікувань менеджера.

Жалюзі кріпляться за допомогою шурупів і можуть бути встановлені на любо вікна а також на укоси і навіть на стіну і стелю.

Для тканинних ролет застосовуються спеціальні тканини з пиловідштовхуючими просоченнями. Вони не вигоряють на сонці і не виділяють шкідливих речовин при нагріванні.

Для вікон нестандартних форм існує дві системи, плісе або фальшпанель. Вони призначені для будь-яких типів вікон включаючи арки і полуарки.

Схожість таких виробів тільки в захисті від проникнення. в іншому ролети мають безліч інших переваг які недоступні для решіток наприклад: захист від тепловтрат, шуму вулиці, пилу а також привабливий зовнішній вигляд. Тому ми не рекомендуємо порівнювати ролети з гратами бо з функціонал сильно відрізняється.

У рулонних шторах найчастіше використовується тканина з 100% поліестеру, але також є варіанти з ПВХ і джутові.

Оплата замовлення можлива онлайн на сайті, а також на наш розрахунковий рахунок. Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб оплати при оформленні замовлення.

У кожній системі представлений асортимент можливих тканин з візуалізацією системи. Також тканини можна розглянути в розділі "каталог тканин" або завантажити каталог в PDF.

На сайті є докладна інструкція по виміру, а також статті в блозі на вибір системи і варіантів її установки, щоб правильно зробити вимір. Якщо представленої на сайті інформації недостатньо Ви завжди можете отримати консультацію від наших фахівців по телефону.

Горизонтальні жалюзі не пропускають світло, але з через технічні отворів можуть частково просвічуватися. Для 100% затемнення слід використовувати рулонні штори з тканиною Blackout.