0 товар(ів) : 0.00UAH
Рулонна штора день ніч в Кропивницькому 48x84см Натуральна Жовта
Рейтинг товару:
Розмір
Тип фиксации
Сторона управления
Кликните для выбора ткани (Скачать каталог)
Тип:
Текстура:
Група:
Тканина:
Цвет системы
UAH шт.

Система день ніч MINI BESTA призначена для свободновісящая ролет з тканиною день-ніч. Система обладнана самофіксуються механізмами. які встановлені на трубу ø17 мм. Це практична і надійна система має різні можливості кріплення, на глухі і откривние стулки а також на віконний отвір.

  • Максимальна ширина: 1400мм;
  • Максимальна висота: 2000мм;
  • Колір фурнітури: білий, коричневий, золотий дуб;
  • Тип системи: відкрита;
  • Напрямні: немає;
  • Механізм управління: ланцюговий;
  • Сторона управління: ліва / права;
  • Тип фіксації: струна.
Залишити відгук
Оцініть наш товар

Рулонна штора день ніч 48x84см натуральна Жовта | Купити штори день ніч в Кропивницькому - ціна від 294грн.

Рулонні жалюзі день-ніч кріпляться на пластикові вікна невеликих розмірів. На кожну стулку вікна монтується окрема конструкція штор день-ніч і кожна з цих штор функціонує абсолютно автономно. Ця система легка, але кріпиться на саморізи. Технічні характеристики: Ширина 480мм, Висота 840мм, Пластикові кронштейни, колір фурнітури білий, великий вибір тканин, Кріплення на стулку або на отвір, Управнатуральна жовтаие-одним ланцюжком, конструкція з компактним верхнім валом. Колір ткТканинні ролети як і жалюзі прості в управлінні, невибагливі в догляді і економлять простір. Ви звільняєте підвіконня і не нагромаджувати вікно зайвими тканинами і великими карнизами. Рулонні штори щорічно отримують безліч позитивних змін, як в оновлених типах тканин, так і в більш досконалих механізмах і пристроях управління. Найчастіше в магазинах представлені тільки найбільш ходові варіанти штор, тому як розмістити всі різновиди виробів не представляється можливим. Рулонні штори поділяються за різними критеріями: Механізм управління - Пружинні, ланцюгові, автоматичні (з електродвигуном). Призначення штори - на вікна від сонця, на дверний отвір, на балкон або лоджію, для зонування простору, на фасадне скління або на мансардні вікна. Декоративні особливості - з тасьмою, з додатковими вставками, з коробом з алюмінію і направляючими, штори з

принтами і багато інших варіанти. Тип тканини - тканини для рулонних штор, тканини день-ніч, тканини blackout зі 100% затемненням, який варіант вибирати рішення за господарями в залежності від призначення приміщення. Тип карниза - касетні системи (в закритому алюмінієвому коробі) і рулонні штори відкритого типу (з відкритим карнизом в якому видно вал з тканиною) Тип фіксаторів: струна - вертикально натягнута волосінь, по якій рухається тканину, застосовується в системах відкритого типу. Магніти - фіксують тканину в нижньому положенні, але не працюють, якщо штора відкрита частково. Напрямні - алюмінієвий плоский або П-подібний профіль який утримує тканину строго в потрібному положенні, що направляють за замовчуванням комплектуються всі типи штор в закритій (касетної) системі. Особливо популярні типи штор - це ролети з декоративними і функціональними особливостями, наприклад, штори для ванної з особливою прогумованої тканиною, або ролети в дитячу з малюнками з мультиків. Також затребувані гладкі штори без фактури, які добре показують себе в кухні, оскільки не вимогливі у догляді. В офісах або робочих приміщеннях застосовуються нейтральні відтінки, щоб не відволікати людей від роботи і не дратувати яскравими фарбами нервову систему.