0 товар(ів) : 0.00UAH

Блог

Як доглядати за рулонними шторами?

Тканина застосовується в рулонних шторах в більшості випадків є 100% поліестером, відповідно такий матеріал не вбирає забруднення сам по собі, також тканину додатково покривається антистатической просоченням і не притягає пил.

Незважаючи на всі способи захисту тканини вона все таки іноді брудниться, в такому випадку є кілька варіантів як очистити штору:

  • Пропилососити в щадному режимі, зверніть увагу тканину для рулонних штор найчастіше щільна і тонка, вона чимось нагадує папір, відповідно її не бажано сильно згинати інакше на місці вигину залишиться слід який прибрати вже не вийде.
  • Протерти вологою ганчіркою або губкою в разі якщо ви хочете прибрати не пил а плями з тканини.
  • При невеликих плямах можна спробувати видалити їх за допомогою канцелярського ластику.

Крім будь-яких порад прати тканину для рулонних штор це не найкраща ідея в принципі, будь-які сильнодіючі засоби для чищення можуть прибрати як плями так і фарбу і просочення з тканини після чого вона буде забрудняться набагато швидше. Також від рідини на тканини можуть з'явиться нерівномірні розлучення які прибрати вже не вийде.

Кілька рекомендацій як продовжити термін життя рулонних штор:

  • При установці на кухні поруч з плитою або варильною поверхнею, штори краще згортати в рулон при готуванні, в такому варіанті на них потрапить менше жиру і тканину залишиться в первозданному вигляді. Також рулон додатково можна захистити покупкою закритою (касетної системи) в таких системах тканину згортається в алюмінієвий короб і поки штора згорнута пошкодити її вкрай важко.
  • При очищенні тканини пилососом не вмикайте його на повну потужність щоб уникнути пошкоджень.
  • По можливості не використовуйте засоби для чищення коли протираєте тканину на шторах, якщо ж є серйозні забруднення які потрібно видалити, використовуйте максимально щадні кошти які не зашкодять фарбу і тканину.