0 товар(ів) : 0.00UAH

Блог

Вертикальні жалюзі - особливості сонцезахисних систем такого типу

Вертикальні жалюзі - одне з найбільш популярних і універсальних рішень для сучасного декорування вікон. Раніше вироби широко застосовувалися в службових і офісних приміщеннях, а з появою оригінальних мультифактурних моделей їх часто можна побачити в інтер'єрі житлового будинку. Вони зручні в експлуатації і невибагливі в догляді, досить ергономічні та функціональні.

Вертикальні жалюзі: особливості конструкції

За своєю конструкцією вертикальні жалюзі - це сукупність керованих, що обертаються смужок, які називаються ламелями. В основі таких систем - багатокомпонентний механізм, який включає в себе міцний карниз, сполучну ланцюжок, керуючий шнур, важки і бігунки. Регулюючи ступінь відкриття ламелей, можна управляти потоком сонячного світла. Залежно від розміру вікна і висоти стелі ширина ламелі вертикальних жалюзі варіюється від 89 до 127 мм. Для стійкості вони оснащені пластиковими утяжелителями, з'єднаними ланцюжком.

Система приводиться в рух вручну за допомогою шнура управління. Радіус обороту становить 180 градусів. Залежно від моделі спрямовуюча сторона може перебувати як зліва чи справа, так і по центру. Завдяки такій різноманітності конструкційних рішень можна досягти оптимального освітлення в приміщенні.

Для установки системи в зручне положення жалюзі розтягують по всій ширині віконного прорізу, прокручуючи ламелі навколо своєї осі. Якщо зафіксувати їх в стані розтягнутого полотна, можна домогтися ефекту повного затемнення.

Переваги вертикальних систем

Контроль ступеня освітлення приміщення, захист від прямих сонячних променів, сучасний спосіб створення оригінального декору - все це забезпечить сонцезахисна система вертикального типу. Вона вдало поєднує в собі конструкційні технології сучасних жалюзі і затишок традиційних штор.

На відміну від горизонтальних систем, вертикальні конструкції характеризуються рядом переваг:

  • різноманітність дизайнерських рішень дозволяє використовувати жалюзі в приміщенні будь-якого призначення;
  • завдяки конструкції потрібної форми можна візуально розширити приміщення;
  • синтетичні матеріали на основі поліестеру просочуються пиловідштовхуючими речовинами, що сприяє стійкості конструкції та тривалого терміну служби;
  • вертикальні системи вигідно комбінуються з додатковими елементами декору, такими, як ламбрекени або легкі фіранки;
  • на вертикальних ламелях не осідає пил і не накопичується бруд, а для догляду за жалюзі досить сухого прибирання.

Створити власний неповторний стиль інтер'єру допоможуть жалюзі вертикальні тканинні, каталог яких містить великий перелік товарних позицій.

Вертикальні системи вважаються найсучаснішими і функціональними варіантами дизайну віконного отвору. Для стильного і бюджетного варіанту оформлення інтер'єру офісу або спальні до послуг клієнтів багато вигідних пропозицій в розділі вертикальні жалюзі розпродаж.