0 товар(ів) : 0.00UAH

Блог

Як вибрати сонцезахист для офісу. Штори або жалюзі

Для оформлення офісних приміщень часто застосовується ряд вимог, так як штори впливають на інтер'єр і можуть відволікати співробітників від роботи. Також штори безпосередньо необхідні для затінення приміщення і в залежності від обраної тканини можуть по-різному впливати на висвітлення кімнати. У даній статті ми визначимо, які штори краще підійдуть для офісу і як вони впливають на освітлення приміщення.

Рекомендації по вибору штор для офісу

Штори впливають не тільки на освітлення, а й побічно на температуру всередині, адже якщо не нагрівається меблі, то кімната буде трохи прохолодніше в літню пору року. Також штори виконують інші завдання, а саме:

  • Запобігають вигоряння меблів;
  • Захищають монітори від відблисків і техніку від нагрівання;
  • Захищають від прямих сонячних променів;
  • Є елементом декорування інтер'єру.

Існує кілька простих правил при виборі штор для офісу:

  1. Слід застосовувати світлі або нейтральні відтінки, вони не будуть відволікати від роботи і дратувати нав'язливими фарбами. Краще уникати яскравих і різких кольорів, так як це не всім може бути до смаку. Темні штори за рахунок свого кольору будуть візуально затемнювати кімнату, навіть якщо тканини з однієї серії, темніші варіанти будуть здаватися більш ефективними за рахунок кольору.
  2. Практичність тканин. В офісі не завжди є можливість стежити за шторами, тому варто вибирати більш довговічні тканини, які вимагають мінімум догляду, щоб штори максимально довгий термін залишалися в первозданному вигляді. Стандартні тканини для штор частково пропускають сонячне світло, їх можна спокійно використовувати як на сонячній, так і затіненій стороні. На сонці тканину зупинить прямі сонячні промені, а на затіненій дасть світлу потрапляти в приміщення навіть при закритих шторах, це універсальна комбінація, яка добре підійде для будь-яких приміщень.
  3. Ви рідко зустрінете в офісах громіздкі портьєри тому як вони вимагають багато догляду і не завжди підходять до інтер'єру, це більше домашнє прикраса, ніж офісний варіант. Тому варто віддавати перевагу практичності на догоду дизайну. Навіть бюджетні рулонні штори матимуть тканину з антистатичним і пилевідштовхуючий просоченням, такі тканини не накопичують пил і легко очищаються при необхідності.

Варіанти офісних штор

Для дизайну кабінетів і конференц-залів краще вибирати системи, які при необхідності легко піднімаються і звільняють вікна. Рекомендуються вертикальні або горизонтальні жалюзі, а також рулонні штори. Вони органічно впишуться в інтер'єр і не вимагають серйозного догляду за тканиною, ніж виграють у інших аналогів.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі

Підходять для невеликих вікон з дерев'яними, алюмінієвими або пластиковими рамами. Завдяки компактності системи такі вироби встановлюються безпосередньо на стулки що залишає підвіконня вільним. Регулювати ступінь освітлення можна за допомогою повороту ламелей, така конструкція зберігає приватність і не вимагає повністю відкривати вікно для регулювання освітлення. Пластикові ламелі застосовуються вкрай рідко так як сильно поступаються алюмінієвим.

Рулонні штори

Хороший вибір для офісних штор. Вони підходять для отворів будь-яких розмірів, можуть перекривати навіть фасадне скління. Незалежно від типу рами такі штори встановлюються навіть в стелю, тому з легкістю закривають вікна будь-якої форми. Рулонні штори не вимагають постійного догляду, при збиранні досить протерти тканину вологою губкою і цього буде достатньо. Рулонні штори також не закривають підвіконня (в залежності від варіанту установки) а також зберігають форму навіть при сильному вітрі. Основною перевагою тканинних ролет є широкий асортимент тканин, який включає безліч світлих тонів ідеально підходять для офісу. Також в офіс добре підійдуть тканини з серії screen, це особливий вид полотна з ПВХ який проглядається з одного боку, такі тканини дозволяють побачити те, що відбувається на вулиці але зберігають приватність від всіх хто знаходиться зовні.

Порівняємо практичність штор і жалюзі

Штори

Конструкція: Тканина намотується на вал і управляється за допомогою самофіксуються механізму. Також можуть бути закриті алюмінієвим коробом з направляючими.

Монтаж: Рекомендується установка за допомогою саморізів, кронштейни прикручуються до віконної рами і утримують вал з тканиною.

Основна функція: Захист від сонця та декорування приміщення. Тканина є світлофільтром, який частково забарвлює приміщення в обраний колір, також штора розсіює сонячні промені, роблячи освітлення більш м'яким і не нав'язливим.

Матеріал: Найчастіше застосовуються тканини з 100% поліестеру, вони не вигоряють на сонці і прості в догляді. Також існують тканини на гумовій основі (блекаут) для 100% захисту від сонця.

Дизайн: Система компактна і не виділяється на тлі інтер'єру. Також при необхідності існують системи з популярними кольорами вікон, білі, коричневі, горіх, золотий дуб, махагон.

Жалюзі

Конструкція: Жалюзі можуть бути як вертикальними з тканинними ламелями, так і горизонтальними де ламелі з алюмінію, кожен з цих варіантів застосовується в залежності від розмірів отвору і дизайну приміщення. Вертикальні жалюзі добре підійдуть для установки на габаритні отвори, горизонтальні більше підходять для стулок стандартних розмірів.

Монтаж: В залежності від виробу можуть монтуватися в будь-якій площині, на стулки, прорізи, всередині отворів і на стелю.

Основна функція: захист від світла, жалюзі не так ефективні в декоруванні приміщення через невеликої кількості відтінків ламелей. Найчастіше застосовуються білі ламелі для отримання класичного зовнішнього вигляду.

Матеріал: Карниз з алюмінію, ламелі або з алюмінію, або з поліестеру в залежності від варіанту жалюзі.

Дизайн: Вертикальні жалюзі можуть бути мультифактурні з різною довжиною ламелей у вигляді арок або будь-який інший форми. Алюмінієві жалюзі мають безліч відтінків ламелей, але найчастіше застосовуються білі.

Підсумок

Для офісу існує безліч варіантів сонцезахисту, і підбираються вони виходячи з розмірів приміщення, внутрішнього оздоблення та віку працівників. Найчастіше офіси з молодим колективом можуть легко сприйняти яскраві кольори. Більш дорослі часто вважають за краще спокійні світлі штори або відтінки сірих тонів. Рулонні штори можуть покрити вимоги будь-якого офісу, а ось жалюзі слід вибирати виходячи з розмірів вікон, так як є варіанти.